Robert Durst nie żyje. Skazany na dożywocie milioner miał 78 lat

Milioner Robert Durst zmarł w wieku 78 lat. W październiku 2021 roku został skazany na dożywotnie więzienie za zabójstwo swej przyjaciółki, dziennikarki Susan Berman. Do jego aresztowania doprowadziła emisja dokumentu na jego temat.


Inne artykuły

Śląskie. Testował nowe auto. Miał blisko 4 promile alkoholu we krwi

Blisko 4 promile alkoholu miał w organizmie 44-latek z Łazisk Górnych (woj. śląskie), który na osiedlowym parkingu w tym mieście postanowił przetestować kupiony dzień wcześniej samochód. - Chciałem tylko sprawdzić jak jeździ - powiedział policjantom po spowodowaniu kolizji przy cofaniu.

Data publikacji: 11-01-2022

Małopolskie. Pijany traktorzysta zjechał wiózł ciągnikiem dwie kobiety. Zjechał z drogi do potoku

Pijany 69-letni traktorzysta nie opanował pojazdu i stoczył się wraz z nim do potoku we wsi Ciche w Małopolsce. Mężczyzna wiózł na platformie zamocowanej do podnośnika dwie kobiety. Starsza zdołała w ostatniej chwili wyskoczyć. Młodsza została ranna i trafiła do szpitala.

Data publikacji: 11-01-2022

Językoznawcy zdecydowali. "Szczepienie" słowem roku 2021

Słowo szczepienie zostało wybrane jako słowo roku 2021 w głosowaniu kapituły językoznawców ogólnopolskiego konkursu, a także pierwsze miejsce w głosowaniu internautów. Wiadomość podała dr hab. Magdalena Derwojedowa, językoznawczyni z UW podczas internetowego ogłoszenia wyników.

Data publikacji: 11-01-2022

Hiszpania. Cukiernia zakpiła ze świątecznego żłóbka. Sprawę umorzono

Sąd w Sewilli umorzył w środę postępowanie przeciwko cukierni w tym andaluzyjskim mieście, która zakpiła sobie z bożonarodzeniowego żłóbka. W grudniu właściciele lokalu w udekorowanej świątecznie witrynie umieścili wypieki w kształcie narządów płciowych.

Data publikacji: 11-01-2022

Czechy. Ukradł obrazy o wartości 20 tys. euro i odjechał tramwajem

Praska policja poszukuje od początku grudnia 2021 r. złodzieja obrazów. Nieznany mężczyzna włamał się do jednej z galerii w centrum miasta, zabrał płótna warte około 20 tys. euro i odjechał z nimi tramwajem.

Data publikacji: 11-01-2022