Rekord prędkości samochodu. Pojechał ponad 500 km/h [WIDEO]

532,7 km/h - taki jest aktualny rekord prędkości samochodu z homologacją pozwalającą na poruszanie się po drogach publicznych. Ustanowił go supersamochód SSC Tuatara, dzieło Amerykanów z Shelby SuperCars.


Inne artykuły

Skarby ukryte na plażach. Resort chce pozwolić na poszukiwania z wykrywaczem

- Chcemy wyłączyć spod działania ustawy (o ochronie zabytków - red.) plaże nadmorskie. Chodzenie z detektorem po nich miałoby być całkowicie zwolnione z dodatkowych obowiązków - przekazała Katarzyna Zalasińska z resortu kultury i dziedzictwa narodowego. Jak dodała, urzędnicy chcą podzielić Polskę na strefy poszukiwań. W niektórych regionach poszukiwanie skarbów z przeszłości może być zabronione.

Data publikacji: 21-10-2020

Zmarł James Redford. Syn Roberta Redforda miał 58 lat

Informację o śmierci Jamesa Redforda przekazała jego żona Kylie. W wywiadzie udzielonym The Salt Lake Tribune poinformowała, że Redford miał nawrót raka wątroby. Syn sławnego amerykańskiego aktora Roberta Redforda miał 58 lat.

Data publikacji: 21-10-2020

Nie żyje Dariusz Gnatowski. Aktor miał 59 lat

Nie żyje aktor Dariusz Gnatowski znany m.in. z serialu Świat według Kiepskich. Zmarł we wtorek w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Miał 59 lat.

Data publikacji: 21-10-2020

Calvin Harris – jeden z najlepiej zarabiających DJ-ów na świecie. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

Calvin Harris jest szkockim DJ-em, piosenkarzem, autorem tekstów i producentem muzycznym. Jest twórcą oraz współtwórcą między innymi takich przebojów jak „We Found Love”, „Summer”, „How Deep Is Your Love” i „This Is What Yo...

Data publikacji: 21-10-2020

Na poboczu – jak nie dać się zniszczyć?

Polityka to zajęcie, które z pewnościąnie jest dla każdego. Codzienne wyzwania i ryzyko sprawiają, że tylko nieliczni potrafią odnaleźć się w świecie intryg i nieszczerych intencji. Podobnie jest w przypadku głównego bohatera serialu pod tytułem „Na poboczu”, którego...

Data publikacji: 21-10-2020