Ratchet and Clank za darmo – jak zdobyć grę?

Pandemia koronawirusa trwa i wiele wskazuje na to, że nie szybko wrócimy do pełnej normalności. Nic więc dziwnego, że odbiło się to także na branży gier i szeroko pojmowanej wirtualnej rozrywki. Gracze nie powinni jednak narzekać na nudę. Do ich dyspozycji oddawane są zupełnie za darmo znakom...


Inne artykuły

Piramida - tajemnicze istoty polują na ludzi

Film pod tytułem „Piramida” to amerykański horror, który wyreżyserował Grégory Levasseur. Za scenariusz filmu odpowiadają natomiast Daniel Meersand oraz Nick Simon. Grupa egiptologów zostaje uwięziona w nowo odkrytej piramidzie - szybko okazuje si...

Data publikacji: 04-03-2021

1200 zł dla każdego i 600 zł ekstra dla dziecka. Nowe świadczenie socjalne? Jakie należy spełnić warunki, aby otrzymać?

Czy dotychczasowe świadczenia socjalne zastąpi Bezwarunkowy Dochód Podstawowy? Każda osoba dorosła otrzyma 1200 zł, a dziecko - 600 zł? Wiele polskich rodzin mogłoby liczyć na znacznie większe wsparcie od państwa. Bezwarunkowy Dochód Podstawowy, a więc nowe świadczenie socjalne zakładałoby przyznanie każdej osobie dorosłej miesięcznie 1200 zł, a dziecku 600 zł. Na jakich warunkach przyznawany byłby Bezwarunkowy Dochód Podstawowy? Jakie ma wady i zalety nowy program socjalny i ile Polaków go popiera? Szerzej koncepcji przyjrzał się Polski Instytut Ekonomiczny. Sprawdźcie szczegóły!

Data publikacji: 04-03-2021

Takie są dodatki do emerytur i rent od marca 2021 roku. Możesz dostać znacznie większą emeryturę [zasady - 4.03.21]

Od 1 marca br. obowiązują nowe kwoty dodatków i świadczeń wypłacanych wraz z emeryturą lub rentą albo samoistnie. By je otrzymać, trzeba spełnić ściśle określone warunki.

Data publikacji: 04-03-2021

Pan Grzegorz znalazł robaki w kaszy ze sklepu Biedronka. Oczekuje wysokiego odszkodowania! [4.03.21]

Mężczyzna robił zakupy w Biedronce w Działoszynie w województwie łódzkim.

Data publikacji: 04-03-2021

14. emerytura - kiedy i dla kogo? Wiemy, kiedy seniorzy dostaną pieniądze na konto [4.03.21]

14. emerytura - kiedy i dla kogo? Nie tak dawno posłowie przyjęli ustawę o przyznaniu czternastych emerytur. Teraz rząd podał termin wypłat dodatkowych emerytur dla seniorów. Kiedy będzie czternasta emerytura? Komu przysługuje? Sprawdź najważniejsze informacje.

Data publikacji: 04-03-2021