R. Kelly skazany na 30 lat więzienia za przestępstwa seksualne

R. Kelly został uznany za winnego handlu kobietami oraz wykorzystywania seksualnego nieletnich. Sąd w Nowym Jorku skazał byłego gwiazdora amerykańskiej muzyki na 30 lat więzienia.


Inne artykuły

W tych dniach spodziewaj się wypłat czternastej emerytury 2022. Znamy terminy przelewów [29.06.2022]

W tych dniach spodziewaj się wypłat czternastej emerytury 2022. Czternasta emerytura zostanie wypłacona także w 2022 roku - zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. Do seniorów po raz kolejny powędruje dodatkowe świadczenie. Wiemy, kiedy prawdopodobnie ruszą wypłaty nowych "czternastek".

Data publikacji: 30-06-2022

Te osoby dostaną dopłaty na dzieci, prąd, gaz, węgiel i do kredytu. Oto aktualne zasady i kwoty [29.06.2022]

Rządowa pomoc dotyczy m.in. rodziców, ale nie tylko oni mogą liczyć na dopłaty. Jednak od nich zacznijmy.

Data publikacji: 30-06-2022

Bielsko-Biała. Pożar na stacji kolejowej. Zapalił się nieczynny budynek kolei

Pożar na stacji kolejowej w Bielsku-Białej. Zapalił się jeden z nieczynnych budynków kolei. Na szczęście ogień był oddalony od torów, a bielscy strażacy szybko zaradzili sytuacji.

Data publikacji: 30-06-2022

Transfery w 2 lidze. Polonia Warszawa zbroi się. Stan na 28 czerwca 2022

Transfery w 2 lidze. Tydzień wiele zmienił na trzecim szczeblu. Pierwsze ruchy zaczęła wykonywać choćby Polonia Warszawa. Drużyna beniaminka na dobry początek ściągnęła... najlepszego strzelca zeszłego sezonu, autora 19 bramek. Rezerwy Lecha Poznań również postawiły na doświadczenie, ściągając do pomocy juniorom dwóch zawodników po trzydziestce. Oto najnowszy raport transferowy.

Data publikacji: 30-06-2022

Zakopane. Jak spędzić urlop pod Tatrami i nie stracić fortuny? To da się zrobić i przy tym świetnie się bawić

Wakacje pod Tatrami w dobie wciąż rosnących ceny i ogólnoświatowego kryzysu mogą zrujnować domowy budżet. Jednak atrakcje wcale nie muszą być powalająco drogie. Wystarczy sprytnie zaplanować urlop, by nie "popłynąć" na wakacjach? Zobaczcie co znaleźliśmy dla was taniego pod Giewontem.

Data publikacji: 30-06-2022