Prowadził po pijanemu i zabrali mu prawo jazdy. Kupił sfałszowane i wsiadł za kierownicę tira

Podczas rutynowej kontroli ciężarówki inspektorzy transportu drogowego z Torunia zauważyli, że kierowca posługuje się podejrzanie wyglądającym prawem jazdy. Okazało się, że mężczyźnie przed dwoma laty zatrzymano uprawnienia za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Kierowca przyznał, że kupił sobie sfałszowany dokument za 1200 zł.


Inne artykuły

Nie żyje gwiazda serialu "Dwóch i pół". Miała 77 lat

Nie żyje Conchata Ferrell. Amerykańska aktorka znana głównie z roli Berty, pomocy domowej w komediowym serialu Dwóch i pół, miała 77 lat. Szokująca i bolesna strata - napisał w mediach społecznościowych odtwórca jednej z głównych ról w serialu, Charlie Sheen.

Data publikacji: 16-10-2020

Nie żyje Mirosław Jerzy Gontarski. "Jestem chory. Nikt mi nie chce pomóc"

Nie żyje wrocławski poeta Mirosław Jerzy Gontarski. Informację o jego śmierci przekazał Związek Literatów Polskich. Jeszcze kilka dni temu mężczyzna zamieścił na Facebooku niepokojący wpis: Jestem chory. Nikt mi nie chce pomóc. Pogotowie nie. Przychodnie nie. Załamałem się - czytamy.

Data publikacji: 16-10-2020

Nowy James Bond nie został jeszcze wybrany?

Producentka filmów o słynnym agencie 007 Barbara Broccoli przyznała w rozmowie z magazynem Total Film, że następca Daniela Craiga nie został jeszcze wybrany. Dodała jednak, że przy wyborze przyszłego aktora do roli Jamesa Bonda, kolor skóry nie ma dla niej znaczenia. Wykluczyła natomiast, że w rolę słynnego bohatera wcieli się kobieta.

Data publikacji: 16-10-2020

Iga Świątek – zwyciężczyni Roland Garros 2020. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

Iga Świątek to polska tenisistka. Wygrała French Open 2020, przechodząc tym samym do historii polskiego tenisa. Jest również zwyciężczynią juniorskich turniejów wielkoszlemowych, w tym Wimbledonu 2018 w grze pojedynczej i French Open 2018 w grze podwójnej w parze z Caty McNally....

Data publikacji: 16-10-2020

Dracula – wampiry bez zębów – wampir na wesoło

Komedie i filmy naszpikowane humorem to bardzo często dzieła ponadczasowe. Wielu aktorów przez lata bawiło nas na małym i wielkim ekranie. Jedną z ikon przezabawnych produkcji jest Leslie Nielsen, który przez lata swojej kariery wystąpił w wielu do dziś chętnie oglądanych filmach. Jedn...

Data publikacji: 16-10-2020