Prace na planie "Wiedźmina" wstrzymane. Powód: koronawirus

"Wiedźmin" to wyjątkowo pechowy tytuł, jeśli chodzi o pandemię koronawirusa. Początkowo trzeba było wstrzymać prace na planie w marcu, bo u aktora grającego Nivellena - Kristofera Hovju - stwierdzono koronawirusa. Niedługo po tym prace musiały zostać wstrzymane na pół roku, a to wszystko prze...


Inne artykuły

Duże zmiany opodatkowaniu przychodów z najmu: 13.11.2020. Od 2021 r. 8,5 proc. ryczałtu od przychodów do limitu, od reszty 12,5 proc.

To już postanowione – ustawa została uchwalona właśnie przez Sejm i trafi jeszcze do Senatu, ale niespodzianek już nie będzie. Osoby uzyskujące przychody z najmu i decydujące się na opodatkowanie ich ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych będą miały nareszcie klarowną sytuację. Ważne są bowiem dla nich tylko trzy parametry: stawka 8,5 proc., stawka 12,5 proc. oraz próg rocznych przychodów z najmu – 100 tys. zł.

Data publikacji: 14-11-2020

Ważna zmiana w prawie 2020. Kierowca będzie płacił OC w symbolicznej wysokości. Kto, kiedy, ile można zaoszczędzić [13.11.2020]

Niedawna nowelizacja przepisów wprowadza możliwość tymczasowego wycofania auta z ruchu i obniżenia składki OC o przynajmniej 95 proc. Kto i kiedy może skorzystać z tej opcji?

Data publikacji: 14-11-2020

Takiej Warszawy w piątkowe popołudnie dawno nie widzielismy. Zamknięte sklepy, cisza spokój, zero ludzi na ulicach. Zobacz to na zdjęciach.

Takiej Warszawy w piątkowe popołudnie dawno nie widzielismy. Zamknięte sklepy, cisza spokój, zero ludzi na ulicach. Zobacz to na zdjęciach. Tak wyglądała stolica w piątkowe popołudnie. Coś co kiedyś było nie do uwierzenia, a zdjęcia pustej Warszawy można było zrobić tylko późno w nocy.

Data publikacji: 14-11-2020

Blade 3, nowy wzmocniony smartfon Hammera, może działać z wirtualną kartą SIM

Do sprzedaży wszedł nowy smartfon polskiej marki Hammer należącej do mPTech. Blade 3 to pierwszy telefon firmy wspierający nie tylko standardową kartę SIM, ale także eSIM. Ma też największy ekran spośród wszystkich Hammerów.

Data publikacji: 14-11-2020

Karolina Gilon nago, prowadząca „Ninja Warrior Polska” pokazuje piękne ciało! Wygląda drapieżnie ZDJĘCIA 12.11.2020

Drapieżna i piękna Karolina Gilon została niedawno prowadzącą program „Ninja Warrior Polska”, gdzie wysportowani uczestnicy zmagają się z trudnymi przeszkodami walcząc o nagrodę główną, 150 tysięcy złotych. Karolina Gilon "zadebiutowała" w programie Top Model. Jej uroda jest zachwycająca.

Data publikacji: 14-11-2020