Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.


Inne artykuły

Dramat Pani Marii. Wybuch gazu w Szczyrku zabrał jej rodzinę. Trwa zbiórka pieniędzy, aby pomóc kobicie. Mieszkańcy okazują serce

Zbiórka pieniędzy dla pani Marii, która w wyniku grudniowego wybuchu gazu przy ul. Leszczynowej w Szczyrku i zawalenia się trzykondygnacyjnego budynku straciła syna Wojciecha, synową Anne oraz troje wnucząt, a także brata Józefa z rodziną, trwa na portalu pomagam.pl. Zbiórkę zainicjował klub narciarski Sierpaw Ski.

Data publikacji: 17-01-2020

Wypadek na kolei w Czechowicach-Dziedzicach. Kobieta potrącona przez pociąg wtargnęła na tory, przebywa w szpitalu

Pociąg potrącił młodą kobietę w Czechowicach - Dziedzicach. Ten wypadek na kolei miał miejsce w czwartek 16 stycznia. Jak się okazuje, kobieta wtargnęła na tory. Obecnie w stanie ciężkim przebywa w szpitalu.

Data publikacji: 17-01-2020

Te znaki zodiaku najczęściej się rozwodzą. Twój partner zostanie z Tobą aż po grób? Znaki zodiaku w horoskopie miłosnym 2020 [17.01.20 r.]

Te znaki zodiaku najczęściej się rozwodzą. Szykujesz się do ślubu? A może masz już serdecznie dość swojego małżeństwa i szukasz drogi ucieczki? Sprawdź, które znaki zodiaku mają tendencję do burzliwych rozstań. Być może wielkie zmiany w związkach są typowe dla Twojej natury? Przekonaj się dzięki wróżce Bellatrix!

Data publikacji: 17-01-2020

Kraków. Trasa Łagiewnicka: powstają tunele i przystanki. Niedługo zostanie przełożona Wilga [ZDJĘCIA, WIDEO] 17.01.

Postępują prace związane z budową Trasy Łagiewnickiej. Obecnie prowadzone są m.in. intensywne roboty przygotowawcze do przełożenia Wilgi do nowego koryta, co ma nastąpić na przełomie lutego i marca. Ta operacja jest potrzebna do tego, by dokończyć budowę najdłuższego z tuneli, którym pojadą samochody, ale też tramwaje.

Data publikacji: 17-01-2020

Rekordowa kara polskich urzędników dla Volkswagena. Mamy odpowiedź firmy

120,6 mln zł kary na Volkswagen Group Polska za m.in. wprowadzenie w błąd klientów ws. poziomu emisji spalin nałożył Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. To najwyższa kara, jaką w historii nałożył UOKiK za naruszenie praw klientów. Rzecznik firmy poinformował, że postępowanie wszczęto przeciwko niewłaściwemu podmiotowi, bo oni jedynie importują pojazdy i nie mają wiedzy o problemie emisji.

Data publikacji: 17-01-2020