Powstaną 52 odcinki "Wilka i Zająca"

W rosyjskim studiu filmów animowanych Sojuzmultfilm powstaną co najmniej 52 odcinki kultowej kreskówki Wilk i Zając. Nowy serial już cieszy się zainteresowaniem za granicą. Postacie głównych bohaterów mają być znacznie zmienione, a tematy - zaktualizowane.


Inne artykuły

Zmarł Albert Uderzo - twórca komiksów o Asteriksie

Zmarł Albert Uderzo, słynny francuski rysownik włoskiego pochodzenia, współtwórca serii komiksów o Asteriksie - poinformowała jego rodzina i osoby z najbliższego otoczenia. Odszedł we wtorek w swoim domu w podparyskim Neuilly-sur-Seine. Miał 92 lata.

Data publikacji: 25-03-2020

Sławomir Świerzyński z Bayer Full o koronawirusie: "Tak powinno być: Bóg na pierwszym miejscu"

Pandemia koronawirusa ogarnęła już cały świat. Ludzie robią, co mogą, aby zwalczyć zabójczego wirusa. Sytuacja staje się z dnia na dzień coraz bardziej napięta – szczególnie niebezpiecznie jest teraz we Włoszech, a także w Hiszpanii. Ludzie boją się o swoich bliskich, a także tra...

Data publikacji: 25-03-2020

Daniel Craig wyznał, że zamiast Jamesa Bonda wolałby grać… Supermana

Już w tym roku ukaże się najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda „Nie czas umierać”, którego premiera została przesunięta z powodu epidemii koronawirusa na listopad. Wszyscy fani serii nie mogą się doczekać ponownego wystąpienia w roli agenta 007 Daniela Craiga. Przez wiele os&oa...

Data publikacji: 25-03-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 25-03-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 25-03-2020