Powrót do domu (1978) – uczucie w cieniu wojny

Miłość dopada nas czasem w najmniej oczekiwanym momencie. Serce nie sługa – możemy mieć poukładane i stabilne życie, a i tak dosięgnie nas nieubłagana strzała amora. Nic więc dziwnego, że takie uczucie często jest tematem filmów i seriali. Często zdarza się ona na tle dramatycznych wyda...


Inne artykuły

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 02-07-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 02-07-2020

Wojewoda zatrzymał budowę spalarni odpadów w Metropolii. Uchwała GZM unieważniona. Inwestycja w najlepszym przypadku opóźni się o kilka lat

Władze GZM nie czekały długo na ostateczne stanowisko wojewody w sprawie budowy spalarni odpadów na terenie jednego z miast Metropolii. Dziś Jarosław Wieczorek unieważnił uchwałę powołującą spółkę, która miała przeprowadzić tę inwestycję.

Data publikacji: 02-07-2020

Przed II turą Zasada ogląda Fakty TVN. Żebyście państwo nie musieli. Dziś: "Duda ułaskawił pedofila", "Trzaskowski to niezależny prezydent"

Przed nami najważniejsze wybory od ostatnich wyborów i do czasu następnych. A kampania pasjonująca jak zawsze. Z tej okazji obejrzałem dziś Fakty TVN. Po wczorajszej, niezapomnianej przygodzie z Wiadomościami TVP.

Data publikacji: 02-07-2020

Te znaki zodiaku mogą być bogate. Dobrostan to coś, co kochają i przyciągają. Które znaki zodiaku mogą liczyć na skarb? [1.07.2020]

Niektóre znaki zodiaku kochają się w obfitości. Kiedy słyszą o majątku, świecą im się oczy. Inne z kolei oczekują przede wszystkim bogactwa uczuć. Gdy myślą „fortuna”, widzą przede wszystkim szczęście rodzinne i szczęście w miłości. Sprawdź, do której grupy znaków zodiaku należysz! Dowiedz się, jak najlepiej budować swoje bogactwo i co nim jest.

Data publikacji: 02-07-2020