Potrącił wózek z 15-miesięcznym dzieckiem. Dziewczynka zmarła, sprawca zbiegł

Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło w Przęsławicach (woj. mazowieckie). Kierowca białego SUV-a potrącił wózek z 15-miesięczną dziewczynką prowadzony przez ojca. Niestety, pomimo podjętej reanimacji dziecko zmarło. Kierowca zbiegł. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.


Inne artykuły

Śląsk. Rolnik znalazł cmentarzysko sprzed 4 tys. lat. Zaskakująca forma pochówku

Trzy groby w jednej jamie, ułożone w sposób charakterystyczny dla pochówków z okresu neolitu i wczesnej epoki brązu – odkryto przypadkiem na polu w rejonie Raciborza (Śląskie). Dokładne prace prowadzone będą jesienią. Zdaniem archeologów szkieletów może być więcej.

Data publikacji: 04-04-2021

Polonijna śpiewaczka, Tajwanka i Chilijczyk nagrywają Gorzkie Żale. "Pojawił się nowojorski klimat"

Polonijna śpiewaczka Małgorzata Staniszewska przygotowała oryginalne nagranie nabożeństwa Gorzkich Żali w stylu łączącym jazz i muzykę pop. Projekt powstał z inicjatywy polskiego konsulatu w Nowym Jorku.

Data publikacji: 04-04-2021

Francja: W czasie epidemii przybywa pułapek. "Samozwańczy coache, guru, odrodzenie sekt"

W czasie epidemii koronawirusa we Francji zaczęło przybywać oszustów, samozwańczych guru, którzy za pośrednictwem internetu obiecują ochronę przed ciężkimi chorobami lub uleczenie z Covid-19.

Data publikacji: 04-04-2021

Netflix - oto ponad 90 nowości, które pojawią się w kwietniu na platformie

Netflix czeka z ogłoszeniem swoich nowości na kwiecień 2021. Ale mają zakładkę „wkrótce”, z której można dowiedzieć się, czego możemy spodziewać się na platformie. Okazuje się, że niebawem na Netflixie będziemy mogli oglądać ponad 90 nowych tytułów. Wśród nich...

Data publikacji: 04-04-2021

Kto zabił Sarę? - on chce poznać prawdę…

Po tym, jak Alex spędził 18 lat w więzieniu, postanawia zemścić się na rodzinie Lazcano, która wrobiła go w morderstwo jego siostry Sary, aby uratować swoją reputację. To będzie mocna zemsta… Rok produkcji: 2021 Gatunek: Thriller Sezony: 1 sezon Reżyseria: David Ruiz&nb...

Data publikacji: 04-04-2021