Pomyliła gaz z hamulcem, uszkodziła trzy auta. Policję wezwał... jej samochód

Ta pomyłka sporo kosztowała kierowcę z Katowic. Kobieta ruszając z parkingu, pomieszała pedał gazu z hamulcem. Auto stoczyło się ze skarpy, przewróciło na bok i uszkodziło dwa inne samochody. O całym zdarzeniu policję powiadomiło... jej auto.


Inne artykuły

Gitarzysta The Rolling Stones po raz drugi pokonał raka

Ronnie Wood, gitarzysta grupy The Rolling Stones poinformował, że po raz drugi udało mu się pokonać nowotwór. - Miałem raka płuc w 2017 roku, a ostatnio zdiagnozowano u mnie nowotwór drobnokomórkowy płuca, z którym walczyłem w czasie ostatniego lockdownu - mówił.

Data publikacji: 28-04-2021

Egipt. Archeolodzy odkryli ponad 100 starożytnych grobowców

Egipscy archeolodzy odkryli w Delcie Nilu 110 starożytnych grobowców - poinformowało we wtorek Ministerstwo Turystyki i Starożytności. Groby, z których część zawiera ludzkie szczątki, znaleziono w prowincji Dakahlia, około 150 kilometrów na północny wschód od Kairu.

Data publikacji: 28-04-2021

Meghan i Harry, Bidenowie, Jennifer Lopez. Charytatywny koncert "Vax Live"

Książę Harry i Meghan Markle zostali kolejnymi ambasadorami Vax Live: The Concert to Reunite the World - charytatywnego koncertu zaplanowanego na 8 maja. Wydarzenie poprowadzi Selena Gomez, a udział w nim wezmą światowi przywódcy, w tym prezydent USA Joe Biden. Wystąpią m.in. Jennifer Lopez i Foo Fighters.

Data publikacji: 28-04-2021

The Witcher: Monster Slayer – premiera już wkrótce

Wiele wskazuje na to, że fani Wiedźmina będą musieli poczekać na kolejną pełnoprawną produkcję z uniwersum jeszcze wiele lat. Pocieszać ich może fakt, że prawdopodobnie jeszcze w tym roku zadebiutuje drugi sezon netflixowego serialu z białowłosym Geraltem w roli głównej. Wcześniej – bo...

Data publikacji: 28-04-2021

Victor Frankenstein - powstrzymać powstanie potwora

„Victor Frankenstein” to film, który zadebiutował w 2015 roku. Produkcja jest połączeniem horroru i dramatu, w której zagrali między innymi Daniel Radcliffe czy James McAvoy. Czy uda się powstrzymać naukowca przed stworzeniem potwora?  Tytuł oryginalny: Vict...

Data publikacji: 28-04-2021