Polkowice. Policja poszukuje kierowcy, który śmiertelnie potrącił pracownika kierującego ruchem

Policja poszukuje kierowcy Audi Q7, który w poniedziałek po godzinie 12 na drodze wojewódzkiej nr 331 (wyjazd na Chocianów, woj. dolnośląskie) śmiertelnie potrącił pracownika kierującego ruchem drogowym. Opublikowano portret pamięciowy sprawcy. Mundurowi ustalili też, że auto pochodzi z kradzieży na terenie Niemiec.


Inne artykuły

Piotr Gąsowski zakażony koronawirusem. Trafił do szpitala

Piotr Gąsowski jest zakażony koronawirusem. No i przyszła kolej na mnie... jestem już w szpitalu pod świetną opieka - napisał aktor w relacji na Instagramie. Jak dodał jest zaszczepiony i przechodzi infekcję w miarę łatwo.

Data publikacji: 24-11-2021

Mikołajkowy Blok Reklamowy. Sławomir zachęca do udziału w akcji

- 6 grudnia włączamy Polsat i dajemy szansę na to, żeby było czuć piniądz - zachęca Sławomir, który weźmie udział w tegorocznym Mikołajkowym Bloku Reklamowym. Dochód z reklam zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Polsat.

Data publikacji: 24-11-2021

Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak odradza szkołom "Dziady". "Haniebne użycie dzieła"

Odradzam organizację wyjść szkolnych na spektakl »Dziady« w Teatrze J. Słowackiego - napisała na Twitterze małopolska kurator oświaty Barbara Nowak. Według kurator interpretacja dzieła Adama Mickiewicza w reżyserii Mai Kleczewskiej jest haniebna i przygotowana dla celów walki opozycji antyrządowej z polską racją stanu. Na słowa Nowak zareagował teatr: Jesteśmy dumni.

Data publikacji: 24-11-2021

Rybnik. Pijany mężczyzna wjechał w radiowóz. Miał dwa promile

27-kierowca został zatrzymany przez policjantów z Rybnika. Pijany mężczyzna siedział za kierownicą auta. Kiedy mundurowi podeszli do drzwi samochodu, kierujący zaczął cofać i uderzył w radiowóz.

Data publikacji: 24-11-2021

Wypadek na ul. Sokratesa. Marcin Warchoł: wyrok jest niesprawiedliwy i zbyt łagodny

Wyrok w sprawie wypadku drogowego przy ul. Sokratesa jest niesprawiedliwy i zbyt łagodny - powiedział wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł. Chodzi o wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie, który w poniedziałek uznał Krystiana O. za winnego nieumyślnego spowodowania wypadku i skazał go za to na 7 lat i 10 miesięcy więzienia.

Data publikacji: 24-11-2021