Polityka (2019) - kulisy politycznej sceny?

"Polityka" to film nakręcony w 2019 roku, który miał wstrząsnąć polską sceną polityczną. Film Patryka Vegi wzbudził ogromne zainteresowanie i do dziś chętnie wybierana jest przez widzów. Wpływ na to ma także debiut produkcji na Netfliksie. Tytuł oryginalny: PolitykaGatunek: Obycz...


Inne artykuły

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 15-09-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 15-09-2020

Koronawirus na Śląsku. Ile osób jest zakażonych i choruje na COVID-19. Dane Ministerstwa Zdrowia i WHO

Koronawirus na Śląsku, województwie śląskim i w Polsce nadal zakaża. Sytuacja epidemiczna jest niezwykle poważna. Zagrożenie koronawirusem i wprowadzona społeczna kwarantanna - tylko potwierdzone informacje. Sprawdźcie najświeższe wiadomości o zasięgu epidemii koronawirusa w Polsce i na Śląsku, które dziennikarze zbierają na bieżąco ze wszystkich szpitali, w których leżą pacjenci. Piszemy też o kwarantannie. Sprawdź pilne komunikaty, które dotyczą Twojego miasta.

Data publikacji: 15-09-2020

Monika Kukla z Katowic to jedna z uczestniczek tegorocznej edycji programu "Projekt Lady". 14 września w TVN zobaczymy kolejny odcinek

"Projekt Lady" to jeden z flagowych programów jesiennej ramówki stacji TVN. Producenci zgodnie twierdzą, że wybór uczestniczek do tego sezonu przeszedł ich najśmielsze oczekiwania. To bardzo mocna grupa silnych osobowości i świadomych dziewcząt. To także pierwsza międzynarodowa edycja. Do programu zgłosiły się również Polki, które na co dzień mieszkają poza granicami naszego kraju – w Wielkiej Brytanii i Holandii. Wśród uczestniczek jest także jedna reprezentantka naszego regionu. To 19-letnia Monika Kukla z Katowic. Emisja kolejnego odcinka w poniedziałek, 14 września o godz. 21.30.

Data publikacji: 15-09-2020

Koronawirus w Polsce [AKTUALNE DANE, MAPY, WYKRESY] Coraz więcej zakażeń koronawirusem. Zobacz NAJNOWSZE DANE 14.09.2020

Mapa koronawirusa w Polsce wciąż się zapełnia. Rośnie liczba zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 powodujących chorobę zakaźną COVID-19. Do 14.09.2020 w Polsce stwierdzono już 74 529 przypadków zakażeń oraz 2 203 zgonów spowodowanych koronawirusem. Gdzie w Polsce występuje koronawirus? Ile osób jest chorych? Jak szybko rośnie liczba zakażeń? Zobacz najnowsze dane, mapy i wykresy.

Data publikacji: 15-09-2020