Pojawiły się fałszywe witryny Disney +

Już w marcu ma zacząć działać we Francji platforma streamingowa Disney +. Okazało się, że internetowi oszuści dopatrzyli się w tym możliwości nieuczciwego zarobku. Przed działaniami takich osób ostrzega francuska federacja konsumentów Que Choisir, do której zaczęły wpływać skarg...


Inne artykuły

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 04-02-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 04-02-2020

Zaginęła szesnastoletnia Kinga Ryter z Libiąża. Dziewczyna bawiła się w Energy 2000. W klubie podano jej narkotyki? ZDJĘCIA

Zaginęła szesnastoletnia Kinga Ryter z Libiąża. Nastolatka całą noc spędziła w Energy 2000. Ślad za nią zaginął w drodze powrotnej. Znajomi dziewczyny podejrzewają, że w klubie ktoś podał jej narkotyki. W pociągu do domu dostała drgawek i straciła przytomność.

Data publikacji: 04-02-2020

Częstochowa: Trener sportów walki pozostanie w areszcie do 1 maja. Jest podejrzany o zgwałcenie jednego z zawodników

Do 1 maja sąd w Częstochowie przedłuży areszt tymczasowy dla Dariusza P., trenera sportów walki, który jest podejrzewany o molestowanie seksualne zawodników. Trener miał zgwałcić jednego ze swoich nastoletnich zawodników.

Data publikacji: 04-02-2020

Interwencja poselska w Niepołomicach. Pogoń za prezesem Wodociągów. "Pan jest jak szczur" [NAGRANIA WIDEO]

Posłowie Platformy Obywatelskiej Marek Sowa i Aleksander Miszalski podjęli w poniedziałek (3 lutego) interwencję poselską w Niepołomicach. Jest to związane z tym, że obecnie zarządza miastem pełniący obowiązki burmistrza Krystian Zieliński (z nadania PiS). Tak jest od 18 grudnia 2019 roku, ponieważ prokuratura oskarżyła burmistrza Niepołomic Romana Ptaka o niedopełnienie obowiązków służbowych podczas budowy szkoły na miejskim osiedlu Jazy i nałożyła na wieloletniego szefa gminy (od 2009 roku) zakaz pełnienia funkcji służbowych (jako środek zapobiegawczy).

Data publikacji: 04-02-2020