Podano datę pogrzebu aktora Andrzeja Strzeleckiego

Uroczystości pogrzebowe zmarłego 17 lipca aktora i reżysera, pedagoga, byłego rektora Akademii Teatralnej w Warszawie prof. Andrzeja Strzeleckiego odbędą się 24 lipca w Domu Przedpogrzebowym na stołecznym Cmentarzu Powązki Wojskowe.


Inne artykuły

Podczas rodzinnego pikniku znalazł XIX-wieczną szablę

Sezon grillowy, wycieczek letnich oraz wzmożony ruch budowlany rozpoczęty. W tym czasie zwykle pojawia się więcej informacji o przypadkowych odkryciach zabytków - poinformował Dolnośląski Wojewódzki Konserwator Zabytków. W miniony weekend na niecodzienne znalezisko trafił mężczyzna w Świebodzicach. Podczas pikniku z rodziną odnalazł XIX-wieczną szablę.

Data publikacji: 22-07-2020

Justin Timberlake i Jessica Biel ukrywali to wiele miesięcy! Znowu zostali rodzicami

Jessica Biel i Justin Timberlake mieli na początku roku mały kryzys, o którym rozpisywały się media na całym świecie. Chodziło dokładnie o to, że muzyk miał umawiać się z koleżanką z planu i mieć z nią romans. Wszystko jednak ostatecznie zakończyło się dobrze, małżonkowie mieli wybrać się na...

Data publikacji: 22-07-2020

Były lokator – przerażające plany sfrustrowanego mężczyzny

Życie nie zawsze układa się po naszej myśli. Nawet najlepszym i najbardziej zdeterminowanym może powinąć się noga. Nie wszyscy jednak są w stanie pogodzić się z negatywnym stanem rzeczy. Doprowadzić to może do wielu skrajnych sytuacji, które z kolei skończyć się mogą tragedią. Przedstawiamy h...

Data publikacji: 22-07-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 22-07-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 22-07-2020