Pisarka erotyczna Blanka Lipińska niewiele zasłania. Gorąca i seksowna z niej kobieta! ZDJĘCIA 8.04.2021

Pisarka erotyczna Blanka Lipińska spędza bajkowe wakacje w Tulum w Meksyku.


Inne artykuły

Wypadek zablokował główny szlak między Krynicą-Zdrojem i Muszyną

W Krynicy-Zdroju zderzenie dwóch samochodów zablokowało ul. Kraszewskiego, a ta jest główną trasą prowadzącą z centrum kurortu do również uzdrowiskowej Muszyny.

Data publikacji: 08-04-2021

Lubomierz. Chcieli ogrzać dom. Omal go nie spalili

W góralskiej wiosce Lubomierz w gminie Mszana Dolna wbrew kalendarzowi panują iście zimowe warunki. Mieszkańcy ogrzewają wiec swe domy. W jednym z nich, w środę po południu, palenie w piecu omal nie zakończyło się spaleniem całego budynku.

Data publikacji: 08-04-2021

Motocyklista uderzył w sarnę. Zginął na miejscu

Tragicznie zakończyło się zderzenie motocyklisty z sarną, do którego doszło w Nowych Gołuszowicach (woj. opolskie) niedaleko granicy z Czechami w Niedzielę Wielkanocną. 29-latek zginął na miejscu.

Data publikacji: 08-04-2021

Duży wzrost liczby sprowadzanych i kupowanych samochodów w Polsce

W marcu 2021 roku w Polsce zarejestrowano 10 132 nowe samochody klasy premium, to o 70 proc. więcej niż rok temu - podał Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar. W ubiegłym miesiącu z zagranicy sprowadzono do Polski prawie 91 tys. używanych samochodów osobowych i dostawczych DCM do 3,5 tony, tj. o 73,6 proc. więcej niż w marcu 2020. To jeden z najwyższych wyników ostatnich 13 lat.

Data publikacji: 08-04-2021

Historyczny skarb warty fortunę. Zdobędzie go osoba, która rozwiąże serię zagadek

Misternie zdobiona szkatuła sprzed ponad 100 lat, warta ponad 750 tys. euro. Wskazówki ukryte w książce z łamigłówkami. Ekscentryczny artysta-pomysłodawca - to nie fikcja i opis powieści o poszukiwaczach skarbów, ale rzeczywistość. Artysta Michel Becker przekaże szkatułę osobie, która rozwiąże serię zagadek z nadchodzącej książki.

Data publikacji: 08-04-2021