Piotr Kraśko – prowadzący „Fakty”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

Piotr Kraśko jest polskim dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Popularność w całym kraju przyniosła mu początkowo wieloletnia współpraca z TVP. Obecnie jest związany z TVN pracuje jako prowadzący „Fakty” oraz „Pytanie na śniadanie”. Dziennikarz w ciągu swojej kari...


Inne artykuły

Przypadkowy turysta – w poszukiwaniu sensu życia

Niektóre wydarzenia z naszego życia sprawiają, że zadajemy sobie pytanie o dalszy sens naszej egzystencji. Musimy wówczas bardzo często przewartościować wszystko, czego dowiedzieliśmy się o sobie do tej pory. Niedługo ma przekonać się o tym bohater filmu „Przypadkowy turysta&rdqu...

Data publikacji: 04-09-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 04-09-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 04-09-2020

Rosa: Nowy szef klubu będzie musiał zadbać, żeby taka wtopa jak z głosowaniem podwyżek się nie powtórzyła GOŚĆ DZ I RADIA PIEKARY

Nie chodzi o to, żeby było szybciej, tylko żeby było mądrzej. Więc trzeba wyłonić osobę, która zorganizuje pracę klubu i sprawi, że taka wtopa się nie powtórzy. Która też wykorzysta potencjał ludzki, który tkwi w posłankach i posłach KO. Żeby pracował i angażował się cały klub. Borys od dawna mówił, że jako szef partii nie może być również szefem klubu. To logiczne. Ale klub musi też po prostu funkcjonować lepiej, co pokazały ostatnie posiedzenia Sejmu - mówi Monika Rosa, posłanka Koalicji Obywatelskiej, dzisiejszy Gość DZ i Radia Piekary.

Data publikacji: 04-09-2020

Szansa, by Katowice pokazały swoją przemianę: Forum ONZ w stolicy województwa. „Najpierw byliśmy pewni. A potem przyszedł strach”

W 2022 roku Katowice będą gospodarzem Światowego Forum Miejskiego. „Dla miasta to szansa na pokazanie modelowych przemian, jakie się w nim dokonały” - mówiła Małgorzata Jarosińska-Jedynak, minister funduszy i polityki regionalnej podczas dzisiejszej dyskusji na temat konferencji ONZ, poświęconej polityce miejskiej i rozwojowi miast.

Data publikacji: 04-09-2020