Piątek 13-go – psychopata i dom nad jeziorem

Horrory to z całą pewnością kino, które nie każdemu przypadnie do gustu. Wiele osób zwyczajnie jednak lubi się bać podczas oglądania. Nic więc dziwnego, że co roku powstaje wiele tytułów, które przeznaczone są właśnie dla miłośników kina, które potrafi wywoł...


Inne artykuły

Kupiłeś reklamę na odsłony i jej nie widzisz?

Kupując reklamę na odsłony, niezależnie czy będzie to 40 000 emisji czy milion, warto wiedzieć jak działa ad serwer reklamowy.

Data publikacji: 16-09-2020

Część II. Czy warto posiadać mobilną stronę internetową lub RWD?

Pierwszą część materiału o mobilnych stronach interntowych znajdziecie Tu.

Data publikacji: 16-09-2020

Gdzie jest burza? Radar burzowy, mapa burz. Najnowsza MAPA ONLINE BURZ w Polsce

Gdzie jest burza teraz? Najnowsza mapa burz 2020 ONLINE Sprawdź, kiedy burza dojdzie do Twojej miejscowości i zobacz mapy burz i radar burzowy. Sam znajdziesz odpowiedź, gdzie jest burza, korzystając z naszych map pogodowych z zaznaczonymi wyładowaniami atmosferycznymi. Strefa burzowa nad Polską objęła również województwo śląskie. Komórki burzowe utworzyły się także nad Śląskiem.

Data publikacji: 16-09-2020

"Powódź Tysiąclecia" [ZOBACZ FILM DOKUMENTALNY]

Film opowiada o wydarzeniach, które rozegrały się na Opolszczyźnie 23 lata temu. Fala powodziowa zalała w 1997 roku ulice, domy, mieszkania, zakłady pracy. Życie na skutek powodzi straciło w regionie 8 osób.

Data publikacji: 16-09-2020

500 plus na pierwsze dziecko - od kiedy składać wniosek? Zmiany w programie 500 plus. Od kiedy wypłaty? 25 08

500 plus na pierwsze dziecko. Od 1 lipca 2019 roku świadczenie wychowawcze, popularnie zwane 500 plus, będzie przysługiwało wszystkim dzieciom do 18. roku życia, bez względu na dochody uzyskiwane przez rodzinę. Wnioski przez internet za pośrednictwem kanałów bankowości elektronicznej, portalu Emp@tia oraz platformy usług elektronicznych ZUS będzie można składać już od 1 lipca, od 1 sierpnia ruszy przyjmowanie wniosków metodą tradycyjną - podczas wizyty w urzędzie lub listownie. Jak zapewnia Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, pieniądze z programu 500 plus mogą trafić do rodzin już w lipcu, choć bardziej prawdopodobne są wypłaty w sierpniu i we wrześniu- z wyrównaniem od lipca.

Data publikacji: 16-09-2020