Patryk Vega kręci nowy film. O czym będzie "Miłość w czasie zarazy"?

Pandemia szaleje w najlepsze, ale ewidentnie nie wszyscy się jej boją. Patryk Vega wychodzi przed szereg i kręci swój kolejny film. Będzie on nosił tytuł "Miłość w czasie zarazy". W rozmowie z "Onet Rano" już we wrześniu zdradził trochę informacji o tym, co pojawi się w jego nowej produkcji....


Inne artykuły

Duża zmiana w PIT od nowego roku. Pracujący za granicą znów muszą płacić podatek od dochodu podwójnie: 15.11.2020

Taki w praktyce będzie efekt zmniejszenia tzw. kwoty abolicyjnej w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych – PIT, którego zamierza dokonać rząd. I sprawa jest praktycznie przesądzona, bo ustawa jest już uchwalona przez Sejm i trafia właśnie do Senatu. Od 1 stycznia 2021 r. Polacy pracujący w takich krajach, jak np. Belgia, USA, Dania czy Holandia, nie będą mogli już skorzystać z ulgi abolicyjnej, która pozwalała odliczyć podatek za zarobki za granicą. Miała ona zastosowanie, jeśli podatek należny w obcym kraju był niższy niż w Polsce.

Data publikacji: 16-11-2020

Gdzie zarażamy się koronawirusem? Naukowcy wskazali najczęstsze miejsca. Sprawdź, gdzie możesz się zarazić

Amerykanie przeanalizowali dane z niemal 100 mln telefonów komórkowych. Zebrali informacje, gdzie najczęściej się logowały i czy ich właściciele zachorowali na COVID-19. Po weryfikacji okazało się, że do zakażeń dochodziło najczęściej w restauracjach, siłowniach i hotelach. Nie ma aktualnych polskich badań na ten temat, ale ze wzrostu zakażeń wynika, że obecnie najczęściej zakażają Polaków uczniowie, którzy na moment wrócili do szkół. Raport GIS z początków pandemii mówił, że głównym źródłem zakażeń były szpitale i przychodnie.

Data publikacji: 16-11-2020

Kamila Wybrańczyk - dziewczyna Artura Szpilki pokazuje ciało w rozbieranej sesji w CKM. Będzie walczyć na FAME MMA

Kamila Wybrańczyk to dziewczyna Artura Szpilki, która podgrzewa temperaturę wokół swojej osoby gorącymi i odważnymi zdjęciami wrzucanymi na Instagramie. Wybrańczyk wzięła również udział w gorącej sesji do magazynu CKM, o czym wspomina w jednym z wpisów. Wybrańczyk ponadto miała wystąpić na gali Fame MMA 8, jednak jej walka została przełożona z racji na fakt, że Wybrańczyk poddała się zabiegowi zmniejszenia biustu. Co o swojej narzeczonej mówił bokser Artur Szpilka w kontekście walki? "Jest zadziorna i z pewnością zaskoczy w oktagonie".

Data publikacji: 16-11-2020

Włochy - Polska: Wymowna reakcja Roberta Lewandowskiego na pytanie o plan Brzęczka na mecz. Kapitan zamilkł!

- Ciężko powiedzieć, żeby cokolwiek funkcjonowało. Wiele rzeczy zabrakło - powiedział o meczu z Włochami (0:2) Robert Lewandowski. Kapitan nie wiedział co odpowiedzieć na pytanie reportera TVP Sport o strategię Jerzego Brzęczka na ten mecz.

Data publikacji: 16-11-2020

Te osoby mogą spodziewać się kontroli abonamentu RTV. Na nich trwa teraz polowanie!

Kontrolerzy abonamentu mogą zapukać do twoich drzwi! Trwają kontrole u osób, które zakupiły telewizor, a nie zgłosiły go do rejestru i nie płacą abonamentu RTV. Kary mogą być naprawdę dotkliwe.

Data publikacji: 16-11-2020