Pamela Anderson rozstała się z mężem po... 12 dniach

- Postanowiliśmy spędzić trochę czasu osobno i zastanowić się nad tym, czego chcemy od życia - poinformowała aktorka Pamela Anderson. Gwiazda Słonecznego patrolu w styczniu w czasie prywatnej ceremonii w Malibu poślubiła Jona Petersa, producenta filmów takich jak Batman, Rain Man i Narodziny Gwiazdy. Małżeństwo ogłosiło, że się rozstaje po upływie niecałych dwóch tygodni.


Inne artykuły

Telekamery "Tele Tygodnia" 2020. Gwiazdy Telewizji Polsat z nagrodami

Paulina Sykut-Jeżyna, Jerzy Mielewski oraz serial Zawsze warto - oto gwiazdy i produkcja Telewizji Polsat, które zwyciężyły w 23. edycji najpopularniejszego plebiscytu w Polsce. Prestiżowe wyróżnienia zostały przyznane na podstawie głosów telewidzów, którzy wybierali ulubione postaci i programy z małego ekranu. Dziękujemy!

Data publikacji: 04-02-2020

Aleksandra Popławska - aktorka z "Kobiet mafii". Wzrost, waga, wiek, Instagram, mąż, dzieci

Aleksandra Popławska to urocza, ale jednocześnie ostra aktorka, która coraz częściej pojawia się w rodzimych produkcjach. Niewiele osób wie, że ma ona siostrę i jest żoną sławnego, charakterystycznego aktora. Kim jest Aleksandra Popławska? Wszystko o: Aleksandra Popławska Data i miej...

Data publikacji: 04-02-2020

Znamy pełną listę uczestników show Polsatu "Taniec z gwiazdami"

Chociaż to już kilkanaście lat kiedy „Taniec z gwiazdami” znajduje się w telewizji – nadal ma oddane rzesze widzów. Taneczne show nadal jest oglądane z takim samym zainteresowaniem jak na samym początku. W związku z tym niegasnącym zaciekawieniem odnośnie tego, co gwiazdy mo...

Data publikacji: 04-02-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 04-02-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 04-02-2020