"Otwarte okno" w Cyfrowym Polsacie. Odkodowany Canal+ Sport oraz filmy, seriale i kanał dla dzieci

Cyfrowy Polsat zdecydował o odkodowaniu dla wszystkich abonentów kanałów Canal+ Sport 3 i 4 w trakcie najbliższej kolejki PKO BP Ekstraklasy, która potrwa do poniedziałku. Co najmniej do końca marca potrwają także otwarte okna na kanały filmowe i serialowe oraz popularny kanał dla dzieci - Disney Channel.


Inne artykuły

Emily Blunt - filmowa "Dziewczyna z pociągu". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Emily Blunt jest brytyjską aktorką, która zdobyła liczne nagrody m.in. Złoty Glob. Wielokrotnie była również nominowana m.in. przez Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Od 2010 jest żoną aktorka oraz reżysera polskiego pochodzenia. Kim jest Emily Blunt? Pełne imię i n...

Data publikacji: 13-03-2020

Charlie Sheen ponownie oskarżany o gwałt na 13-latku

W poniedziałek ukazał się dokument Coreya Feldmana „(My) Truth: The Rape of 2 Coreys”. Film ten opowiada o przeżyciach Feldmana oraz jego przyjaciela Coreya Haima. Obaj byli w latach 80. popularnymi aktorami dziecięcymi, znanymi jako duet „The Two Coreys” - występowali między...

Data publikacji: 13-03-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 13-03-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 13-03-2020

Koronawirus w Katowicach: Rektorzy uczelni wydłużają sesje poprawkowe, wprowadzają zajęcia online

Decyzją rządu wszystkie szkoły wyższe w kraju odwołały w środę, 11 marca, zajęcia. Władze większości śląskich uczelni samodzielnie podjęły takie kroki już wcześniej. O dalszym ich funkcjonowaniu rektorzy rozmawiali też na wspólnym spotkaniu. Władze Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Politechniki Śląskiej w Gliwicach wydały już nowe zarządzenia. Jutro zarządzenie wyda również rektor Uniwersytetu Śląskiego.

Data publikacji: 13-03-2020