Oświadczyny, emocje i wzruszenia. Oficjalna premiera filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". W kinach film będzie od 18 września

W czwartek, 10 września w warszawskim kinie Cinema City Sadyba uroczystą premierę miał jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tej jesieni "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Pokaz obrazu Jana Holoubka, opartego na nieprawdopodobnej, boleśnie prawdziwej historii chłopaka niesłusznie skazanego za zbrodnię, której nie popełnił, zgromadził twórców i całą plejadę gości, w tym pochodzących ze Śląska, odtwórców głównych ról: Piotra Trojana (zagrał Tomka Komendę) oraz Dariusza Chojnackiego, który w filmie wcielił się w postać Remigiusza Korejwo. W trakcie premierowego wieczoru nie brakowało emocji i niespodzianek. Tomasz Komenda, bohater obrazu Holoubka poprosił o rękę swoją życiową partnerkę, która za trzy miesiące urodzi ich syna.


Inne artykuły

Nowy grzyb w polskich lasach podbija serca grzybiarzy. Borowik amerykański jest tak pyszny, że może stać się hitem wśród zbieraczy

Nowy grzyb przybył do Europy z USA. Jak do tego doszło? Najprawdopodobniej za sprawą sadzonek lub gleby. Mowa o borowiku wysmukłym, zwanym również borowikiem amerykańskim. To grzyb, który zachwyca grzybiarzy, gdyż bardzo rzadko występują w nim robaki. Nowy grzyb zauważony został na Litwie, a później szybko rozprzestrzenił się również na teren Polski. Obecnie spotkamy go niemalże na terenie całego kraju. Grzybiarze pokochali go za jego smak. Co warto o nim wiedzieć?

Data publikacji: 14-09-2020

Koronawirus w Polsce [AKTUALNE DANE, MAPY, WYKRESY] Coraz więcej zakażeń koronawirusem. Zobacz NAJNOWSZE DANE 13.09.2020

Mapa koronawirusa w Polsce wciąż się zapełnia. Rośnie liczba zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 powodujących chorobę zakaźną COVID-19. Do 13.09.2020 w Polsce stwierdzono już 74 152 przypadków zakażeń oraz 2 188 zgonów spowodowanych koronawirusem. Gdzie w Polsce występuje koronawirus? Ile osób jest chorych? Jak szybko rośnie liczba zakażeń? Zobacz najnowsze dane, mapy i wykresy.

Data publikacji: 14-09-2020

HOROSKOP dzienny na poniedziałek, 14.09.2020. HOROSKOP NA DZIŚ: wodnik, ryby, lew. Sprawdź, co dziś podpowiadają ci gwiazdy? 14 września

Horoskop dzienny 2020 na poniedziałek, 14 września. Co nam mówią karty tarota dla poszczególnych znaków zodiaku? Sprawdzajcie swój codzienny horoskop, aby wiedzieć, co przygotowały dla Was gwiazdy. Co dziś czeka Lwa, Byka, Ryby czy Koziorożca? Przeczytaj horoskop dzienny Jakuba Ciećkiewicza. Sprawdź w codziennym HOROSKOPIE, co Cię dziś czeka.

Data publikacji: 14-09-2020

Wypadek na Śląsku. Auto wbiło się w barierę energochłonną

20-letni obywatel Słowacji nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, wskutek czego na łuku zjechał z jezdni i uderzył w barierę. Samochodem podróżowały trzy osoby.

Data publikacji: 14-09-2020

18-latek w bmw zderzył się z koparko-ładowarką

18-letni kierowca bmw na drodze krajowej nr 22 w rejonie Dobiegniewa (Lubuskie) uderzył w koparko-ładowarkę. Kierujący autem nastolatek był nietrzeźwy. Zarówno on, jak i 17-letni pasażer, trafili do szpitala z ciężkimi obrażeniami.

Data publikacji: 14-09-2020