Ostrzegał kierowców przed policją. Trafił na nieoznakowany radiowóz

20-letni kierowca dostawczego busa ostrzegał innych przed kontrolą prędkości, mrugając do nich światłami. Miał jednak pecha, bo trafił na jadący z naprzeciwka nieoznakowany radiowóz. Policjanci podziękowali mu za uprzejmość... mandatem.


Inne artykuły

Harvey Weinstein skazany na 23 lata więzienia za gwałt i napaść seksualną

Weinstein został skazany za gwałt w 2013 roku na początkującej wówczas aktorce Jessice Mann oraz za wymuszenie w 2006 roku aktu seksualnego na asystentce Miriam Haleyi w jego apartamencie. W środę ustalono wysokość kary - 23 lata więzienia.

Data publikacji: 14-03-2020

Charlie Sheen oskarżony o gwałt na 13-latku. Aktor zaprzecza

Aktor Corey Feldman wyprodukował film dokumentalny, w którym oskarżył kolegów z branży filmowej o molestowanie seksualne oraz pedofilię. Wśród obwinionych jest Charlie Sheen, znany m.in. z ról w filmie Pluton i serialu Dwóch i pół. To chore i nieprawdziwe zarzuty. To nigdy nie miało miejsca - powiedział gwiazdor dla serwisowi HuffPost.

Data publikacji: 14-03-2020

"Otwarte okno" w Cyfrowym Polsacie. Odkodowany Canal+ Sport oraz filmy, seriale i kanał dla dzieci

Cyfrowy Polsat zdecydował o odkodowaniu dla wszystkich abonentów kanałów Canal+ Sport 3 i 4 w trakcie najbliższej kolejki PKO BP Ekstraklasy, która potrwa do poniedziałku. Co najmniej do końca marca potrwają także otwarte okna na kanały filmowe i serialowe oraz popularny kanał dla dzieci - Disney Channel.

Data publikacji: 14-03-2020

Wojciech Mann - prowadzący "Szansy na sukces". Wiek, wzrost, waga, żona, dzieci

Wojciech Mann jest polskim dziennikarzem muzycznym, a także aktorem i pedagogiem. Chyba nie ma osoby, która nie znałaby tego niezwykle uzdolnionego człowieka, który przez wiele lat występował w Programie III Polskiego Radia. Poznajmy lepiej Wojciecha Manna. Wszystko o: Wojciech Mann...

Data publikacji: 14-03-2020

Maciej i Barbara Stuhrowie wystąpili w poruszającym spocie

Każda poważna choroba oznacza nie tylko dramat dotkniętej nią osoby, ale także całej rodziny. Szczególnie mocno odczuwają to ci, którzy opiekują się chorymi członkami rodziny. Angażując się całkowicie w niesienie pomocy najbliższym, często jednak zapominają o sobie oraz swoich potrzeba...

Data publikacji: 14-03-2020