Oscary 2020: Najlepszy film, aktor, reżyser. Kto dostanie statuetkę? OSCARY 2020 NA ŻYWO W INTERNECIE. Najwięcej nominacji dla "Jokera"

Oscary 2020. 92. ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej czeka nas w nocy z niedzieli na poniedziałek (9/10 stycznia) czasu polskiego. Gala odbędzie się w Dolby Theatre w Hollywood. W USA rozdanie nagród będzie transmitowane w telewizji ABC. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć ceremonię na żywo na antenie Canal+. Początek gali o godzinie 2.00. OSCARY 2020 NA ŻYWO W INTERNECIE również na naszej stronie.


Inne artykuły

Oscary 2020: Pokryty 24-karatowym złotem przedmiot pożądania. Laureaci stawiali go m.in. w toalecie, schowku na wino, a nawet w kurniku

Co mają wspólnego Jane Fonda, Fred Astaire, Hugh Jackman i Kaczor Donald? Każde z nich ma w swoim CV funkcję „gospodarza oscarowej nocy”. W tym roku (podobnie jak w 2019) nie będzie głównego prowadzącego Oscarowej nocy, ale zjazd gwiazd z pewnością dostarczy wielu emocji. A o tym, co już za nami, znakomicie opowiada Katarzyna Czajka - Kominiarczuk w swojej książce "Oscary.Sekrety największej nagrody filmowej", której drugie, rozszerzone wydanie ukazało się 15 stycznia tego roku nakładem Grupy Wydawniczej Foksal.

Data publikacji: 10-02-2020

Kraków. KOD manifestuje po podpisaniu ustawy kagańcowej [ZDJĘCIA]

"Dość dewastacji niezależności naszych sądów" - brzmiało jedno z haseł, z jakimi zebrali się w niedzielę na Rynku Głównym w Krakowie uczestnicy demonstracji Małopolskiego Komitetu Obrony Demokracji.

Data publikacji: 10-02-2020

Te nazwiska nosi najwięcej osób w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w pierwszej setce! [TOP 100]

Oto sto najpopularniejszych nazwisk męskich w Polsce. Jesteście ciekawi, czy Wasze nazwisko jest wśród tych najczęściej spotykanych? Sprawdzicie to na naszej liście!

Data publikacji: 10-02-2020

Zasnął za kierownicą i spowodował wypadek. Miał 4 promile alkoholu

Blisko cztery promile alkoholu w organizmie miał sprawca wypadku w Łodzi, który po zderzeniu zasnął za kierownicą. Kompletnie pijanego kierującego musieli budzić policjanci. Grozi mu utrata prawa jazdy, grzywna i więzienie.

Data publikacji: 10-02-2020

Przejechał jednym samochodem ponad 1,5 mln kilometrów. Kolejne auto dostanie za darmo

Amerykanin Brian Murphy przejechał swoim Nissanem 1,6 mln kilometrów. Mężczyzna dokonał tego w ciągu 13 lat. W tym czasie auto nie wymagało żadnej poważnej naprawy. Koncern samochodowy był pod takim wrażeniem wyniku, że mężczyzna dostanie niedługo nowy model samochodu kompletnie za darmo.

Data publikacji: 10-02-2020