Oscary 2020: ekipa filmu "Boże Ciało" bez Oscara, ale w doskonałych humorach. Dior, Baczyńska i zdjęcie z toalety, które podbija internet

92. ceremonia rozdania Oscarów już za nami. W nocy z niedzieli na poniedziałek 9/10 lutego swój wielki sukces przypieczętował film "Parasite". Południowokoreańska produkcja zdobyła cztery Oscary, w tym statuetki dla najlepszego filmu i najlepszego filmu międzynarodowego, co zdarzyło się po raz pierwszy. Twórcy filmu "Boże Ciało" opuścili Dolby Theatre bez statuetki, ale w dobrym humorze.


Inne artykuły

Wycinka na placu Andrzeja w Katowicach. Pod topór poszły trzy topole. Zastąpią je dorodne buki

Na placu Andrzeja w centrum Katowic wycięto trzy duże topole. Drzewa – jak tłumaczą urzędnicy – były w złym stanie i zagrażały bezpieczeństwu osób spacerujących w tym rejonie. Jednocześnie przedstawiciele miasta zapowiadają, że w miejsce wyciętych topól posadzą dorodne buki.

Data publikacji: 11-02-2020

Bukowina Tatrzańska. Śmiertelny wypadek na narciarskim stoku. Wiatr zerwał dach, nie żyją matka i dwie córki [NOWE FAKTY, ZDJĘCIA] 10.02.20

Wypadek w Bukowinie Tatrzańskiej. Do tragicznego wypadku doszło dziś (około godziny 11) na stacji narciarskiej RusinSki w Bukowinie Tatrzańskiej. Nagły podmuch wiatru zerwał drewniany dach z jednego ze stojących przy parkingu budynków wypożyczalni nart, która mieściła się w zaadaptowanej do tego celu przyczepie samochodowej. Konstrukcja przeleciała około 70 metrów i uderzyła najpierw w idących po parkingu ludzi, a następnie w górną stację kolejki krzesełkowej, z której właśnie schodzili narciarze. Zginęła matka i jej 15-letnia córka. Wieczorem nadeszła informacja, że nie żyje także jej - przewieziona do szpitala - 21-letnia córka.

Data publikacji: 11-02-2020

Te nazwiska nosi najwięcej osób w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w pierwszej setce! [TOP 100]

Oto sto najpopularniejszych nazwisk męskich w Polsce. Jesteście ciekawi, czy Wasze nazwisko jest wśród tych najczęściej spotykanych? Sprawdzicie to na naszej liście!

Data publikacji: 11-02-2020

Zasnął za kierownicą i spowodował wypadek. Miał 4 promile alkoholu

Blisko cztery promile alkoholu w organizmie miał sprawca wypadku w Łodzi, który po zderzeniu zasnął za kierownicą. Kompletnie pijanego kierującego musieli budzić policjanci. Grozi mu utrata prawa jazdy, grzywna i więzienie.

Data publikacji: 11-02-2020

Przejechał jednym samochodem ponad 1,5 mln kilometrów. Kolejne auto dostanie za darmo

Amerykanin Brian Murphy przejechał swoim Nissanem 1,6 mln kilometrów. Mężczyzna dokonał tego w ciągu 13 lat. W tym czasie auto nie wymagało żadnej poważnej naprawy. Koncern samochodowy był pod takim wrażeniem wyniku, że mężczyzna dostanie niedługo nowy model samochodu kompletnie za darmo.

Data publikacji: 11-02-2020