Oliwia Piech z Pszczyny w najlepszej piątce programu MasterChef Junior. Zostały już tylko dwa odcinki! Będzie finał?

Oliwia Piech z Pszczyny w najlepszej piątce programu MasterChef Junior. Zostały już tylko dwa odcinki. W niedzielę, 25 kwietnia, zakończył się ósmy odcinek (jednym z gości był tyszanin, Rafał Fidyt). W dziewiątym Oliwia będzie również.


Inne artykuły

Jednak Sopot, a może Francja, albo Chorwacja - gdzie zamieszka reprezentacja Polski podczas Euro 2020? PZPN nadal milczy

Zmiana miast, w których Polska rozegra swoje mecze grupowe podczas mistrzostw Europy wiąże się ze zmianą miejsca, w którym kadra zamieszka podczas turnieju. PZPN nadal nie zdecydował, gdzie to będzie.

Data publikacji: 26-04-2021

Dziwny wypadek pod Krynicą. Po zderzeniu dwa rozbite auta uderzyły w murowany płot

Na głównej trasie łączącej dwa kurorty, Krynicę i Muszynę, wydarzył się dziwny wypadek. Po zderzeniu się dwóch samochodów, obydwa już rozbite pojazdy uderzyły w murowany słup ogrodzenia jednej z posesji.

Data publikacji: 26-04-2021

Zderzenie osobówki z dostawczkiem w Mszanie Dolnej

Samochód osobowy i wóz dostawczy zderzyły się w Mszanie Dolnej na ul. Orkana, czyli miejskim fragmencie drogi wojewódzkiej nr 968 prowadzącej w kierunku miejscowości uzdrowiskowej Szczawa.

Data publikacji: 26-04-2021

Zderzenie czterech aut z 10 osobami. W jednym z nich 7-miesięczne niemowlę

Cztery auta zderzyły się w czwartek niedaleko Olsztyna na drodze krajowej nr 51. Pojazdami podróżowało w sumie 10 osób w tym siedmiomiesięczne dziecko. Niemowlęciu nic się nie stało - ustaliła wstępnie policja. Ranne zostały jednak cztery inne osoby. Droga została całkowicie zablokowana na kilka godzin.

Data publikacji: 26-04-2021

Ich samochód przestał istnieć. Nie żyje pięcioosobowa rodzina

Koszmarny wypadek w Brazylii. W jednej chwili zginęła pięcioosobowa rodzina. Ich samochód został całkowicie zmiażdżony przez dwie ciężarówki. W kilka sekund zamienił się w kulę pogniecionej blachy. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Data publikacji: 26-04-2021