Nowy tunel w Warszawie. Kierowcy zatrzymują się, by robić zdjęcia, jeden próbował stanąć na głowie

Od otwarcia ursynowskiego odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy nie zabrakło wyjątkowo nieodpowiedzialnych użytkowników, którzy narazili innych na niebezpieczeństwo - powiedziała rzeczniczka warszawskiego oddziału GDDKiA Małgorzata Tarnowska. Jeden z nich wysiadł z auta i próbował stanąć na głowie w tunelu, inni urządzają tam sesje zdjęciowe.


Inne artykuły

Kraków. Teatr im. J. Słowackiego może "stracić sterowność"

Luki we wstępnym planie budżetowym Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie oraz problemy z wypłatami dla aktorów i pracowników techniki - na te kwestie m.in. wskazał Krzysztof Głuchowski, dyrektor sceny. Teatr może stracić sterowność - ocenił.

Data publikacji: 05-01-2022

Katarzyna Zdanowicz dołącza do zespołu Polsat News. Poprowadzi główne wydanie "Wydarzeń"

Dziennikarka będzie prowadzącą weekendowych wydań Wydarzeń 18:50. W nowej roli zadebiutuje już dziś. To kolejne wzmocnienie zespołu Wydarzeń. W ostatnim czasie do grona prowadzących dołączył również Michał Cholewiński.

Data publikacji: 05-01-2022

Pozew przeciwko Nirvanie ws. okładki płyty. Sąd zdecydował

Sąd w Kalifornii oddalił pozew przeciwko Nirvanie złożony przez Spencera Eldena, który pojawił się jako nagie dziecko na okładce ich albumu Nevermind. Mężczyzna pozwał zespół w zeszłym roku, zarzucając mu komercyjne wykorzystywanie seksualne.

Data publikacji: 05-01-2022

Wyższe mandaty. Nowy rekordzista w Warszawie, 2500 zł za szarżę w Szczecinie

Wraz z nowym rokiem zaczął obowiązywać nowy taryfikator mandatów, a policja nakład kolejne wysokie kary na kierowców. Wczoraj informowała o rekordziście, który pędził Mostem Siekierkowskim 160 km/h, co skończyło się m.in. 2500 zł mandatu. Kilka godzin później rekord został poprawiony na tej samej trasie. W tym przypadku konsekwencje będą surowsze. 2500 zł zapłaci też kierowca ze Szczecina.

Data publikacji: 05-01-2022

Trójmiasto: Wzięła taksówkę, by dojechać do umierającego ojca. Musiała zapłacić 600 zł

Taksówkarz policzył prawie 600 zł za 21-kilometrowy przejazd z dworca w Gdyni do szpitala na Zaspie w Gdańsku. Taksówkarz miał wykorzystać desperację pasażerki - podał portal trojmiasto.pl. Pani Joanna finalnie nie zdążyła pożegnać się z ojcem.

Data publikacji: 05-01-2022