Nowy sezon "Pierwszej miłości". Co czeka bohaterów serialu?

Od niemal 17 lat widzowie Polsatu śledzą losy bohaterów serialu Pierwsza miłość. W poniedziałek 1 marca na ekranach pojawi się 3182. odcinek, otwierający jego kolejny sezon. - Scenarzyści jak zwykle nas nie oszczędzą. Szykuje się bardzo emocjonalny wątek - powiedziała Aneta Zając, odtwórczyni podwójnej roli Marysi i Dominiki.


Inne artykuły

Nowy sezon "Gliniarzy" od 1 marca. Aktorzy zdradzają: "będzie grubo"

W nadchodzącym sezonie Gliniarzy na widzów czekać będzie wiele niespodzianek. Już na samym początku nasi bohaterowie zmierzą się między innymi z porywaczem autobusu szkolnego, szaleńcem, który strzela do przypadkowych przechodniów czy przebiegłym politykiem próbującym manipulować działaniami detektywów. Premierowe odcinki od 1 marca o godz. 17:00 w Polsacie.

Data publikacji: 02-03-2021

Banksy wraca z nowym muralem. Dzieło pojawiło się na ścianie więzienia

Nowe dzieło street-artowego artysty pojawiło się na ścianie budynku nieczynnego więzienia w Reading w Wielkiej Brytanii. Przedstawia ono mężczyznę używającego zawiązanych prześcieradeł do ucieczki zza krat. Eksperci twierdzą, że ma to być nawiązanie do postaci słynnego pisarza Oscara Wildea, który był tam przetrzymywany za przestępstwa homoseksualne.

Data publikacji: 02-03-2021

Piotr Adamczyk zagra w serialu Marvela?

Piotr Adamczyk jakiś czas temu postawił na rozwijanie swojej kariery w Hollywood. W ten sposób poszedł w ślady chociażby Weroniki Rosati, swojej byłej partnerki. Pojawiły się pewne teorie, które wskazują na to, że aktor miałby pojawić się w serialu Marvela, a dokładniej w produkcji "Ha...

Data publikacji: 02-03-2021

Spotkanie na szczycie - brudna, polityczna gra

W Chile odbywa się właśnie wazny szczyt prezydentów Ameryki Łacińskiej. Ale nie jest istotne to, co dzieje się oficjalnie. Istotne jest to, co dzieje się prywatnie, za zamkniętymi drzwiami...  Rok produkcji: 2017 Oryginalny tytuł: La cordillera Gatunek: Dramat Produkcja:...

Data publikacji: 02-03-2021

13. emerytura niższa niż w zapowiedziach. Tyle dokładnie wyniesie świadczenie z ZUS w 2021 r. Kiedy wypłata 13. emerytury?

13. emerytura to świadczenie, które jest wyczekiwane przez świadczeniobiorców z ZUS. Jest już znana jego wysokość. Niestety jest ona niższa, niż pierwotnie zakładano. Ma to związek z podatkiem który w ocenie specjalistów jest niedopatrzeniem. Jak do tego doszło? Kiedy wypłaty 13 emerytur i ile dokładnie wyniesie świadczenie? Czy emeryci muszą składać dodatkowe wnioski, by je otrzymać?

Data publikacji: 02-03-2021