Nowy sezon "Gliniarzy" od 1 marca. Aktorzy zdradzają: "będzie grubo"

W nadchodzącym sezonie Gliniarzy na widzów czekać będzie wiele niespodzianek. Już na samym początku nasi bohaterowie zmierzą się między innymi z porywaczem autobusu szkolnego, szaleńcem, który strzela do przypadkowych przechodniów czy przebiegłym politykiem próbującym manipulować działaniami detektywów. Premierowe odcinki od 1 marca o godz. 17:00 w Polsacie.


Inne artykuły

Banksy wraca z nowym muralem. Dzieło pojawiło się na ścianie więzienia

Nowe dzieło street-artowego artysty pojawiło się na ścianie budynku nieczynnego więzienia w Reading w Wielkiej Brytanii. Przedstawia ono mężczyznę używającego zawiązanych prześcieradeł do ucieczki zza krat. Eksperci twierdzą, że ma to być nawiązanie do postaci słynnego pisarza Oscara Wildea, który był tam przetrzymywany za przestępstwa homoseksualne.

Data publikacji: 02-03-2021

Piotr Adamczyk zagra w serialu Marvela?

Piotr Adamczyk jakiś czas temu postawił na rozwijanie swojej kariery w Hollywood. W ten sposób poszedł w ślady chociażby Weroniki Rosati, swojej byłej partnerki. Pojawiły się pewne teorie, które wskazują na to, że aktor miałby pojawić się w serialu Marvela, a dokładniej w produkcji "Ha...

Data publikacji: 02-03-2021

Spotkanie na szczycie - brudna, polityczna gra

W Chile odbywa się właśnie wazny szczyt prezydentów Ameryki Łacińskiej. Ale nie jest istotne to, co dzieje się oficjalnie. Istotne jest to, co dzieje się prywatnie, za zamkniętymi drzwiami...  Rok produkcji: 2017 Oryginalny tytuł: La cordillera Gatunek: Dramat Produkcja:...

Data publikacji: 02-03-2021

13. emerytura niższa niż w zapowiedziach. Tyle dokładnie wyniesie świadczenie z ZUS w 2021 r. Kiedy wypłata 13. emerytury?

13. emerytura to świadczenie, które jest wyczekiwane przez świadczeniobiorców z ZUS. Jest już znana jego wysokość. Niestety jest ona niższa, niż pierwotnie zakładano. Ma to związek z podatkiem który w ocenie specjalistów jest niedopatrzeniem. Jak do tego doszło? Kiedy wypłaty 13 emerytur i ile dokładnie wyniesie świadczenie? Czy emeryci muszą składać dodatkowe wnioski, by je otrzymać?

Data publikacji: 02-03-2021

PEPCO wycofuje zabawki dla dzieci ze sklepów w całym kraju. Sprawdź, czy masz te zabawki z PEPCO [LISTA] 28.02.2021

Firma PEPCO na swojej stronie internetowej publikuje ostrzeżenie dotyczące wycofania ze sklepów w całej Polsce popularnych zabawek dla niemowląt i dzieci. Wśród nich są m.in. zabawki, które za bardzo przypominają jedzenie (co grozi ich zjedzeniem) lub wózek, który sam może się złożyć podczas jazdy z dzieckiem. Czy wycofane zabawki mogą być groźne dla zdrowia? Sprawdźcie! Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Data publikacji: 02-03-2021