Nissan zamyka fabrykę. Powodem koronawirus

Nissan to kolejny producent samochodów tymczasowo zamykający jedną ze swoich fabryk. Z powodu epidemii koronawirusa nie może otrzymać niezbędnych do wykonania aut materiałów z Chin. Część tamtejszych warsztatów pozostaje zamknięta.


Inne artykuły

"Żyjemy w spolaryzowanych czasach, polityka wchodzi w życie". Komasa po Oscarach zapowiada nowy film

Żyjemy w spolaryzowanych czasach i brakuje nam kogoś takiego, kto sprawi, że wszyscy siądziemy do wspólnego stołu i zaczniemy znowu rozmawiać. Za kilka dni wchodzi kolejny mój film Sala samobójców. Hejter, który jest głównie o tym, a także o kampanii prezydenckiej - powiedział w Los Angeles Jan Komasa. Reżyser przyznał, że cieszy go przemiana pokoleniowa, która zachodzi w polskim kinie.

Data publikacji: 12-02-2020

Rage Against The Machine zagrają w Polsce. Wiadomo, kiedy dadzą koncert

Zespół Rage Against The Machine wyruszy w marcu na międzynarodową trasę koncertową. Muzycy zjawią się również w Polsce. Podano dokładną datę zarówno wydarzenia, jak i początku sprzedaży biletów. Ostatni raz grupa koncertowała w naszym kraju ponad ćwierć wieku temu.

Data publikacji: 12-02-2020

Podrzucone "niemowlę" w prezencie dla Gdyni. Trójmiejski Banksy znów zachwycił

Tajemniczy artysta od kilku lat podrzuca w Gdyni swoje betonowe rzeźby. Nikt nie wie, kim jest, ale niemal każdy podziwia jego dzieła. Tym razem w urodzinowym prezencie dla miasta, które wczoraj skończyło 94. lata, podrzucił niemowlę. 

Data publikacji: 12-02-2020

Tomasz Stockinger trafił do szpitala. Produkcja "Klanu" ma powody do niepokoju

Tomasz Stockinger swoją popularność zawdzięcza filmowi „Znachor”, a od 1997 roku nieprzerwanie gra w „Klanie” jedną z głównych ról. Ostatnio aktor przyjął rolę ojca Laury w filmie „365 dni”. Niestety, z jakiegoś powodu nie było go na premierze. &bdqu...

Data publikacji: 12-02-2020

Kobieta spotkała się ze zmarłą córką dzięki technologii VR [WIDEO]

Koreanka Nayeon zmarła w wieku 7 lat w 2016 roku z powodu rzadkiej i nieuleczalnej choroby HLH (hemophagocytic lymphohistiocytosis). Dziewczynka zapadła na nią nagle i zmarła po zaledwie 4 tygodniach. Nayeon była jednym z trójki dzieci małżeństwa Ji-sung. Koreańska firma Munhwa Broadcasting C...

Data publikacji: 12-02-2020