Niemcy: Polak za kierownicą patrzył w telefon i uderzył w auto. A to bentley był

36-letni Polak uderzył z impetem w stojące na poboczu auto marki Bentley. Luksusowe auto zostało poważnie uszkodzone, przez co straty były znaczne. Wszystko przez chwilę nieuwagi. Niemiecka policja ustaliła, że nasz rodak był podczas jazdy zapatrzony w telefon.


Inne artykuły

Aaron Carter nie żyje. Matka podzieliła się drastycznymi zdjęciami

Kilka miesięcy po śmierci Aarona Cartera jego matka opublikowała zdjęcia, które miały być wykonane po odnalezieniu ciała piosenkarza 5 listopada ubiegłego roku. Widać na nich wannę wypełnioną mętną wodą i rozmazane na ubraniach oraz podłodze wydzieliny. Kobieta twierdzi, że syna zamordowano i domaga się rzetelnego śledztwa.

Data publikacji: 08-03-2023

67. Finał konkursu piosenki Eurowizji 2023 w Wielkiej Brytanii. Bilety wyprzedano w 36 minut

Bilety na finał konkursu piosenki Eurowizji 2023 w Liverpoolu w maju wyprzedały się w nieco ponad 30 minut. Wielka Brytania organizuje konkurs w imieniu Ukrainy, której reprezentanci zwyciężyli w 2022 r. Zdecydowano jednak, że ten kraj nie może zorganizować imprezy z powodu toczącej się tam wojny.

Data publikacji: 08-03-2023

USA: Tragedia na koncercie raperki. Nie żyją dwie osoby

Dwie osoby zmarły po koncercie raperki GloRilla w Nowym Jorku. Podczas wydarzenia w tłumie wybuchła panika. Osiem osób zostało rannych.

Data publikacji: 08-03-2023

Jak możemy wydłużyć urlop w 2023 roku? Do dodatkowego wykorzystania ponad tydzień wolnego

Większość osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę może skorzystać z 20 lub 26 dni płatnego urlopu wypoczynkowego. Do wyliczenia tego okresu służą świadectwa pracy lub dokumenty potwierdzające ukończenie szkół. Istnieje jednak kilka sytuacji, w których liczba dni wolnych może zostać znacząco wydłużona. Jak możemy to zrobić?

Data publikacji: 08-03-2023

Mniej wypadków i ofiar na drogach, bo mandaty mocno podrożały. Ile wynosi obecnie średnia kara za złamanie przepisów?

W 2022 roku policjanci nałożyli mniej mandatów niż rok wcześniej, a jednak łączna kwota, na jaką opiewały, poszła w niemal dwukrotnie w górę, z 692 mln zł do 1 mld 359 mln zł. – To efekt drastycznego podniesienia kar za wykroczenia drogowe – podaje „Rzeczpospolita”. Średni mandat w Polsce podrożał o 128 proc. – Kierowcy jeżdżą ostrożniej i bardziej przepisowo – wskazują policjanci.

Data publikacji: 08-03-2023