Niemcy. Kierowca pokazał środkowy palec policji. Musi zapłacić 5 tys. euro kary

53-letni kierowca, choć nie przekroczył prędkości, musi zapłacić 5 tys. euro grzywny. Fotoradar, robiąc zdjęcie innemu kierowcy, uchwycił jak pokazuje policjantom środkowy palec.


Inne artykuły

Zespół BTS zawiesza działalność. Muzycy chcą skupić się na sobie

Muzycy BTS, popularnego na całym świcie południowokoreańskiego boysbandu ogłosili we wtorek, że zrobią sobie przerwę, by skupić się na solowych projektach. Decyzja oburzyła fanów zespołu. Grupa BTS liczy siedmiu członków.

Data publikacji: 18-06-2022

Eurowizja nie odbędzie się w Ukrainie. "Nie może spełnić wymogów"

Z przyczyn bezpieczeństwa Konkurs Piosenki Eurowizji w 2023 roku nie odbędzie się na Ukrainie - poinformowała w piątek Europejska Unia Nadawców (EBU).

Data publikacji: 18-06-2022

Nie żyje Jean-Louis Trintignant. Francuski aktor miał 91 lat

W piątek zmarł słynny francuski aktor, scenarzysta, reżyser filmowy i teatralny Jean-Louis Trintignant. Jak przekazała jego żona Mariane Hoepfner Trintignant, 91-letni gwiazdor odszedł spokojnie, otoczony bliskimi. W filmie Trzy kolory. Czerwony Krzysztofa Kieślowskiego wcielił się w rolę emerytowanego sędziego Josepha Kerna.

Data publikacji: 18-06-2022

Wielkopolska to drugi Kuwejt? Śpimy na złożach gazu ziemnego! Gdzie leżą?

Trwa wojna gazowa z Rosją, w wyniku której z dnia na dzień odcięto nas od dostaw. Tymczasem polskie złoża gazu pokrywają jedną czwartą zapotrzebowania naszego kraju. Wiele z nich znajduje się w Wielkopolsce, między innymi drugie największe złoże w Polsce, zaraz po Przemyślu. Wciąż poszukuje się nowych złóż i rozpoczyna ich eksploatację. Wiąże się to z dodatkowymi wpływami do budżetów gmin, na terenie których działają kopalnie gazu ziemnego.

Data publikacji: 18-06-2022

Bezwarunkowy dochód podstawowy. Kto dostanie 1300 złotych co miesiąc? Eksperymentalny program już w Polsce

Każdemu gotówka – bezwarunkowy dochód podstawowy w Polsce. Sprawdź eksperymentalny program: kto skorzysta. Bezwarunkowy dochód podstawowy to comiesięczna wypłata gotówki dla każdego – bezwarunkowy, bo bez względu na to, czy ktoś jest bogaty, czy biedny, pracuje czy nie. Ma gwarantować ludziom wolność decyzji, czy chcą pracować lub ubiegać się o wsparcie, czy nie chcą, a jednocześnie ma zapewniać wolność od ubóstwa.

Data publikacji: 18-06-2022