Niedziele handlowe: 7.11.2020. Czy niedziela 8 listopada to niedziela handlowa? Gdzie dziś zrobisz zakupy? Wszystkie niedziele handlowe

Czy niedziela 8 listopada jest handlowa? A jeśli nie - pamiętaj, zakupy zrobisz, ale nie w dużych sklepach. Wciąż realne jest zawieszenie zakazu handlu w niedziele, ale na razie konsultowany jest dopiero projekt ustawy, która miałaby uczynić znów handlowymi wszystkie niedziele - na czas koronawirusa i pół roku po odwołaniu pandemii.


Inne artykuły

Te ZNAKI ZODIAKU się nie starzeją. Są wiecznie młode, piękne i energiczne. Sprawdź nasz horoskop, czy należysz do tej grupy! [7.11.20]

Dzięki znakom zodiaku możemy dowiedzieć się, co czeka nas w przyszłości. To one opisują nasze charaktery, preferencje, upodobania i zachowania, które mają wpływ na przyszłość. Astrologia może powiedzieć nam, czy dane nam jest na długo pozostać młodymi i energicznymi. Wróżka Bellatrix przepowiada, które znaki się nie starzeją. Zobaczcie, czy to właśnie o Was!

Data publikacji: 08-11-2020

Strajk kobiet w Częstochowie. W spacerze 7 listopada wzięło udział kilkaset osób

Kilkaset osób wzięło udział w kolejnym proteście kobiet, który odbył się w sobotę, 7 listopada, w Częstochowie. Demonstranci zebrali się na Placu Biegańskiego, gdzie skandowano hasła protestu, a następnie wybrali się na kolejny spacer po Częstochowie.

Data publikacji: 08-11-2020

Cracovia. Kiedy skończy się koszmar rezerwy? Wciąż płaci frycowe

Cracovia II nadal przegrywa w bardzo łatwy sposób. Teraz bardzo niewiele zabrakło jej do wywiezienia remisu z Radzynia Podlaskiego. Ale poniosła już ósmą (z dziesięciu) porażkę jedną bramką.

Data publikacji: 08-11-2020

DK 28. Po zderzeniu w Mordarce - honda w rowie, opel na płocie

Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Mordarka w gminie Limanowa. Obydwa rozbite pojazdy znalazły się poza jezdnią.

Data publikacji: 08-11-2020

Postawią 26 nowych fotoradarów. Podano lokalizacje

Wytypowano 26 lokalizacji na terenie 13 województw, w których zostaną ustawione nowe fotoradary. Umowę na ich dostawę i instalację podpisał Główny Inspektorat Transportu Drogowego. Pierwsze urządzenia do pomiaru prędkości mają zostać zainstalowane do końca maja 2021 r., a ostatnie do końca lutego 2022 r.

Data publikacji: 08-11-2020