Niedziela handlowa. Czy w niedzielę 25 kwietnia zrobimy zakupy? To niedziela handlowa? Co z marketami budowlanymi?

Niedziela handlowa 25 kwietnia 2021? Tak, chociaż nie wszystkie sklepy będą czynne. Zakupy zrobimy w sklepach spożywczych czy marketach. Rząd przedłużył jednak obowiązujące obostrzenia dotyczące zawieszenia działalności galerii handlowych czy wielkopowierzchniowych sklepów meblowych i budowlanych. Pamiętajmy jednak, że w większości składy budowlane i ogrody zewnętrzne w dużych sieciach takich jak Obi, Ikea czy Leroy Merlin i Castorama - są otwarte i będą też czynne w niedzielę, 25 kwietnia.


Inne artykuły

Uwaga! GIS: Znane parówki z LIDLA wycofane ze sprzedaży. W jednej partii produktu wykryto bakterię listeria monocytogenes

Uwaga! Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega. Kolejny produkt został wycofany ze sprzedaży. Tym razem są to parówki z szynki, które można kupić w LIDL-u. W jednej partii produktu wykryto bakterię Listeria monocytogenes, która może doprowadzić do listeriozy.

Data publikacji: 25-04-2021

Wisła Kraków. Wnioski dla „Białej Gwiazdy” po derbach Krakowa

Piłkarze Wisły Kraków zremisowali z Cracovią 0:0, co oznacza, że „Biała Gwiazda” przerwała fatalną serię porażek. O pełnej satysfakcji w obozie drużyny z ul. Reymonta mowy być jednak nie może i to z kilku względów. Wnioski, jakie płyną dla Wisły po derbach Krakowa, prezentujemy w GALERII. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Data publikacji: 25-04-2021

Linia kolejowa nieczynna, a na przejździe w Mącinie zdarzył się wypadek

Przez miejscowość Mecina w gminie Limanowa przebiega linia kolejowa, którą od lat nie jeżdżą pociągi. A jednak teraz doszło tam do wypadku drogowego na przejeździe kolejowym.

Data publikacji: 25-04-2021

Zderzenie czterech aut z 10 osobami. W jednym z nich 7-miesięczne niemowlę

Cztery auta zderzyły się w czwartek niedaleko Olsztyna na drodze krajowej nr 51. Pojazdami podróżowało w sumie 10 osób w tym siedmiomiesięczne dziecko. Niemowlęciu nic się nie stało - ustaliła wstępnie policja. Ranne zostały jednak cztery inne osoby. Droga została całkowicie zablokowana na kilka godzin.

Data publikacji: 25-04-2021

Ich samochód przestał istnieć. Nie żyje pięcioosobowa rodzina

Koszmarny wypadek w Brazylii. W jednej chwili zginęła pięcioosobowa rodzina. Ich samochód został całkowicie zmiażdżony przez dwie ciężarówki. W kilka sekund zamienił się w kulę pogniecionej blachy. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Data publikacji: 25-04-2021