Nie żyje Charlie Watts, perkusista The Rolling Stones. Miał 80 lat

W wieku 80 lat zmarł perkusista zespołu The Rolling Stones Charlie Watts. Był jego członkiem niemal od początku jego istnienia. Kilka tygodni temu muzyk przeszedł operację serca. Watts zajął czwarte miejsce listy 50 najlepszych perkusistów rockowych według Stylus Magazine, którą opublikowano w 2007 roku. Informację o śmierci muzyka potwierdził jego agent na oficjalnym profilu Stonesów.


Inne artykuły

Praca dla 500 osób w całej Polsce. Od 1 września Lidl oferuje "Pracę na Lata", zgłoszenia od dziś - 23 sierpnia. Jaka płaca, jakie benefity?

Lidl zatrudnia kolejnych 500 pracowników i działa na rzecz swojego wizerunku jako atrakcyjnego pracodawcy. Najnowsza odsłona kampanii employer brandingowej „Praca na lata” rozpoczęła się 23 sierpnia. Tym razem działania rekrutacyjno-wizerunkowe są prowadzone pod nowym hasłem „Mam umowę na bezpieczną przyszłość”.

Data publikacji: 25-08-2021

Dodatkowe 200 zł dla seniorów. Szykuje się nowy dodatek do emerytury. Kto na nimb najbardziej skorzysta? [23.08.2021]

Będzie kolejny dodatek do emerytur? Projekt ustawy w tej sprawie jest już gotowy. Świadczenia nie będzie mógł jednak otrzymać każdy. Dodatkowe 200 zł miesięcznie ma trafiać do grupy jedynie około 20 tys. emerytów, niezależnie od wysokości ich świadczenia z ZUS. Kto będzie mógł skorzystać z tej dodatkowej sumy pieniędzy? Poznajcie szczegóły!

Data publikacji: 25-08-2021

Kępno. Pijana 33-latka przyjechała na stację paliw po hot-doga i wódkę

Pijana 33-latka przyjechała na stację paliw po hot-doga i alkohol. Badanie alkomatem wskazało prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu - poinformował w piątek rzecznik prasowy kępińskiej policji sierż. Rafał Stramowski.

Data publikacji: 25-08-2021

Fiat 126p w nowej odsłonie. Polak zbudował elektrycznego "malucha"

Fiat 126p swego czasu był najpopularniejszym samochodem na polskich drogach. Teraz można spotkać go rzadziej, ale nadal posiada swoich wiernych fanów. Jeden z nich postanowił przystosować malucha do standardów XXI wieku i przerobił go na wersję elektryczną.

Data publikacji: 25-08-2021

Malezja. Nie żyje piosenkarka pop Siti Sarah. Zmarła na Covid-19 kilka dni po urodzeniu syna

Pod koniec lipca popularna w Malezji wokalistka Siti Sarah Raisuddin dowiedziała się, że jest zainfekowana koronawirusem. Jej stan dramatycznie się pogorszył, gdy była w ósmym miesiącu ciąży. Chłopiec przyszedł na świat przez cesarskie cięcie, lecz nie pozna swojej matki. Siti Sarah zmarła kilka dni później. Gwiazdę muzyki pop pożegnali fani, ale i malezyjska para królewska.

Data publikacji: 25-08-2021