Nie żyje aktor z "Wejścia smoka". John Saxon zmarł na zapalenie płuc

Zmarł John Saxon, aktor, który zdobył sławę m.in. dzięki roli w Wejściu smoka i Koszmarze z ulicy Wiązów. Powodem jego śmierci była komplikacja po zapaleniu płuc - informuje portal hollywoodreporter.com. Aktor, który był także judoką i trenował karate, miał 83 lata.


Inne artykuły

Zmarła Olivia de Havilland, ostatnia gwiazda "Przeminęło z wiatrem"

Olivia de Havilland, ostatnia żyjąca gwiazda filmu Przeminęło z wiatrem, zmarła w niedzielę w wieku 104 lat. Śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych - poinformowała agencja Reutera.

Data publikacji: 27-07-2020

Monika Kuszyńska w dramatycznym wyznaniu: "Byłyśmy obie z córeczką na granicy śmierci"

Monika Kuszyńska, która w 2016 roku uległa poważnemu wypadkowi, coraz częściej zaczyna udzielać się w mediach. Oprócz zwracania uwagi na zapinanie pasów w aucie, chętniej opowiada o swoim życiu. Przypomnijmy, że wokalistka doznała poważnego urazu kręgosłupa, przez co do końca ży...

Data publikacji: 27-07-2020

„Chłopi” - Sonia Bohosiewicz zagra w nowym filmie Doroty Kobieli

Rozpoczęły się właśnie prace nad nową ekranizacją „Chłopów” Władysława Reymonta. Wyreżyseruje ją Dorota Kobiela, która była nominowana do Oscara za film „Twój Vincent”. Reżyserka ponownie posłuży się innowacyjną techniką animacyjną, która została z...

Data publikacji: 27-07-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 27-07-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 27-07-2020