Najbardziej irytujące znaki zodiaku. Te osoby są nie do wytrzymania według astrologów [lista - 20.11.2020]

Które znaki zodiaku są najbardziej irytujące? Według astrologii aż pięć spośród 12 znaków zodiaku to ludzie, którzy mają charakter trudny do wytrzymania, są drażniący i denerwujący. Jesteś jednym z nich? Sprawdź koniecznie!


Inne artykuły

IV liga: Orzeł Piaski Wielkie pokonał Słomniczankę

W zaległym meczu grupy zachodniej małopolskiej IV ligi, który odbył się w czwartkowy (19.11.2020 r.) wieczór, Słomniczanka przegrała 1:2 z Orłem Piaski Wielkie. Drużyna ze Słomnik, będąca gospodarzem na boisku AWF w Krakowie, objęła prowadzenie w 15 minucie po golu Piotra Saroty. W 24 min wyrównał Mateusz Ciesielski, a zwycięską bramkę dla Orła zdobył w 80 min Maciej Śliski.

Data publikacji: 20-11-2020

Koniec obowiązku płacenia abonamentu RTV? Rewolucyjny wyrok, ale nadal mogą czekać nas kary! [20.11.2020]

Wyrok sądu w Poznaniu jest korzystny dla osoby, która nie płaciła abonamentu RTV. Czy przełomowy wyrok może być ratunkiem dla wielu dłużników? Na razie abonament jest nadal obowiązkowy.

Data publikacji: 20-11-2020

Rowerzysta wjechał wprost pod tira. Opublikowano nagranie tragicznego wypadku

W internecie opublikowano nagranie tragicznego wypadku, do jakiego doszło w Byczynie na Opolszczyźnie. 79-letni rowerzysta wjechał wprost pod koła tira wiozącego drewno. Kierowca ciężarówki nie miał najmniejszych szans na uniknięcie zderzenia. Wideo zarejestrowała kamera zamontowana w aucie jadącym tuż za tirem.

Data publikacji: 20-11-2020

Wiemy, od kiedy nie będzie trzeba wozić prawa jazdy. Jest warunek

Od 5 grudnia w aplikacji mObywatel pojawi się mPrawo Jazdy, które zastąpi dokument uprawniający do kierowania pojazdem mechanicznym - poinformowało w czwartek Ministerstwo Cyfryzacji. Dodano, że z aplikacji korzysta już nad półtora miliona osób.

Data publikacji: 20-11-2020

"Nie chcemy tych ukradzionych pieniędzy". Kult o rządowym wsparciu

Nie chcemy tych ukradzionych wam pieniędzy - napisał na swoim facebookowym profilu zespół Kult. Jeśli rząd komuś daje, to znaczy, że przedtem komuś zabrał - podkreślają artyści we wpisie. To odpowiedź na pomoc dla sektora kultury i artystów, którą w piątek zapowiedział wicepremier i minister kultury Piotr Gliński.

Data publikacji: 20-11-2020