Na stadion Piasta Gliwice wjechał ciężki sprzęt. Obiekt otrzyma nową murawę

Rozgrywki w Ekstraklasie dobiegły końca, dlatego przyszedł czas na prace remontowe. Na stadion Piasta Gliwice wjechał ciężki sprzęt, który zdarł obecną murawę na płycie boiska. Jak tłumaczy klub, stara jest już wyeksploatowana. Nowa murawa zostanie położona do połowy sierpnia.


Inne artykuły

Fryzury krótkie dla kobiet. Najmodniejsze krótkie cięcia na sezon letni 2020! Urocze, krótkie fryzurki [28.07.2020 r.]

Krótkie fryzury dla kobiet to hit ostatnich lat. Długie pukle już wcale nie kojarzą się z kobiecością. Asymetryczne, krótkie cięcia, fantazyjne fale, króciutkie słodkie loczki – w takich fryzurach kobiety także wyglądają wspaniale. Wahasz się, czy obciąć włosy na krótko? Chciałabyś nieco odświeżyć swój look? Podpowiadamy, w jaki sposób możesz to zrobić. Zobacz nasze zestawienie najlepszych damskich krótkich fryzur na koniec lata 2020.

Data publikacji: 29-07-2020

Te nazwiska nosi najwięcej osób w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w pierwszej setce! [TOP 100]

Oto sto najpopularniejszych nazwisk męskich w Polsce. Jesteście ciekawi, czy Wasze nazwisko jest wśród tych najczęściej spotykanych? Sprawdzicie to na naszej liście!

Data publikacji: 29-07-2020

Nie trzeba będzie pokazywać prawa jazdy. Posłowie za zmianami w przepisach

Posłowie opowiedzieli się w piątek za nowelizacją Prawa o ruchu drogowym, która m.in. wprowadza możliwość rejestracji przez internet samochodów dla sprzedawców nowych aut, a także znosi obowiązek posiadania przy sobie prawa jazdy w Polsce.

Data publikacji: 29-07-2020

Polski samochód elektryczny. Premiera prototypów

Pierwsze modele polskich elektryków w pełnym świetle i w kilku kolorach. Spółka ElectroMobility Poland przedstawiła we wtorek prototypy polskiego samochodu elektrycznego w wersji hatchback oraz SUV.

Data publikacji: 29-07-2020

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala. Aktor czuje się dobrze

- Mąż został dziś wypisany ze Szpitala Uniwersyteckiego. Czuje się dobrze, właśnie jedziemy do domu - powiedziała we wtorkowe popołudnie Barbara Stuhr, żona aktora, w rozmowie z krakowską Gazetą Wyborczą. Stuhr w nocy z 12 na 13 lipca trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu.

Data publikacji: 29-07-2020