Motocyklista uderzył w sarnę. Zginął na miejscu

Tragicznie zakończyło się zderzenie motocyklisty z sarną, do którego doszło w Nowych Gołuszowicach (woj. opolskie) niedaleko granicy z Czechami w Niedzielę Wielkanocną. 29-latek zginął na miejscu.


Inne artykuły

Polonijna śpiewaczka, Tajwanka i Chilijczyk nagrywają Gorzkie Żale. "Pojawił się nowojorski klimat"

Polonijna śpiewaczka Małgorzata Staniszewska przygotowała oryginalne nagranie nabożeństwa Gorzkich Żali w stylu łączącym jazz i muzykę pop. Projekt powstał z inicjatywy polskiego konsulatu w Nowym Jorku.

Data publikacji: 06-04-2021

Francja: W czasie epidemii przybywa pułapek. "Samozwańczy coache, guru, odrodzenie sekt"

W czasie epidemii koronawirusa we Francji zaczęło przybywać oszustów, samozwańczych guru, którzy za pośrednictwem internetu obiecują ochronę przed ciężkimi chorobami lub uleczenie z Covid-19.

Data publikacji: 06-04-2021

Zygmunt Malanowicz nie żyje. Aktor miał 83 lata

Aktor znany z filmu Nóż w wodzie, czy serialu Dom zmarł w poniedziałek w wieku 83 lat. O śmierci artysty poinformował Jacek Poniedziałek.

Data publikacji: 06-04-2021

Dzień z życia blondynki - seria przezabawnych sytuacji

„Dzień z życia blondynki” to zwariowana komedia, która zadebiutowała w 2014 roku. Główną bohaterką filmu jest prezenterka lokalnej telewizji, przed którą ogromna szansa. Niestety - wszystko zaczyna iść nie tak... Tytuł oryginalny: Walk of ShameGatunek: KomediaReżyse...

Data publikacji: 06-04-2021

Lolo - czy syn zniechęci kochanka matki?

„Lolo” to zwariowana francuska komedia, która zadebiutowała w 2015 roku. Za jego scenariusz i reżyserię odpowiada Julie Delpy - w tworzeniu scenariusza brała udział także Eugénie Grandval. Prawdziwa miłość zaczyna się po czterdziestce? A może nowy partner to tylko...

Data publikacji: 06-04-2021