Monika Kuszyńska w dramatycznym wyznaniu: "Byłyśmy obie z córeczką na granicy śmierci"

Monika Kuszyńska, która w 2016 roku uległa poważnemu wypadkowi, coraz częściej zaczyna udzielać się w mediach. Oprócz zwracania uwagi na zapinanie pasów w aucie, chętniej opowiada o swoim życiu. Przypomnijmy, że wokalistka doznała poważnego urazu kręgosłupa, przez co do końca ży...


Inne artykuły

„Chłopi” - Sonia Bohosiewicz zagra w nowym filmie Doroty Kobieli

Rozpoczęły się właśnie prace nad nową ekranizacją „Chłopów” Władysława Reymonta. Wyreżyseruje ją Dorota Kobiela, która była nominowana do Oscara za film „Twój Vincent”. Reżyserka ponownie posłuży się innowacyjną techniką animacyjną, która została z...

Data publikacji: 26-07-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 26-07-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 26-07-2020

Koronawirus w Polsce i na świecie. Duża liczna nowych zakażeń. Raport na żywo minuta po minucie 25.07.2020

Raport minuta po minucie, sobota 25 lipca 2020. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o liczbie nowych potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. To aż 584 osoby.

Data publikacji: 26-07-2020

Gdzie możemy potańczyć w wakacyjne wieczory? Muzyka na żywo na dolinie, strefa relaksu na plaży, potańcówka w klubie

Chociaż tegoroczne wakacje wyglądają inaczej niż poprzednie, nie ma dużych wydarzeń kulturalnych ani popularnych festiwali, ściągających zagraniczne gwiazdy, to umileniem letniej laby mogą być imprezy, których stopniowo przybywa. Także w naszym regionie. Gdzie można spędzić wieczory i potańczyć?

Data publikacji: 26-07-2020