"Mona Lisa" pod młotek? "Kilkadziesiąt miliardów euro na walkę z kryzysem"

- Jako przedsiębiorca i podatnik wiem, że miliardy nie biorą się znikąd. Oczywistym odruchem jest więc sprzedaż cennego zasobu po najwyższej możliwej cenie, który nie jest kluczowy dla naszej przyszłości - powiedział Stephane Distinguin założyciel firmy technologicznej Fabernovel. Biznesmen zaproponował, by rozpocząć poszukiwania kupca na najsłynniejszy obraz Leonarda da Vinci - Mona Lisa.


Inne artykuły

Kino inne niż dawniej. Wielkie straty przemysłu filmowego

Ze względu na pandemię koronawirusa dystrybutorzy są zmuszani wprowadzać filmy, które już miały swoją kinowe premiery na platformy VOD o wiele wcześniej niż pierwotnie zakładano. W USA szacuje się, że przyspieszenie o 10 dni wejścia filmu na DVD albo VOD obniża zyski średnio o 2 miliony dolarów.

Data publikacji: 21-05-2020

Nowe otwarcie teatrów. "Mamy nadzieję, że od września ruszymy z kopyta"

- Wszystkim bardzo brakuje prób. Możliwe, że wrócimy na nie w czerwcu, by dokończyć pracę nad spektaklem Pipi Langstrumpf. Zajmowaliśmy się nim przed kwarantanną. Mamy nadzieję, że od września ruszymy z kopyta. Teraz skupiamy się nad rozwojem platformy internetowej - mówi Kinga Matusiak-Lasecka, aktorka teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie.

Data publikacji: 21-05-2020

To KONIEC małżeństwa Megan Fox i Briana Austina Greena

Od kilku tygodni wszyscy zastanawiają się, czy to prawda, że małżeństwo pięknej Megan Fox z Brianem Austinem Greenem to już przeszłość. Potwierdzeniem miało być to, że Fox robiła zakupy bez obrączki, a Green jakiś czas temu dodał w mediach społecznościowych dość wymowny wpis. Ostatecznie potwierdzen...

Data publikacji: 21-05-2020

Emma Stone – przedstawiamy najlepsze filmy z udziałem aktorki

Emma Stone jest obecnie jedną z najbardziej cenionych amerykańskich aktorek. Już jako nastolatka zaczęła brać udział w pierwszych castingach, a jej znakiem rozpoznawczym stał się specyficzny chrapliwy głos. Po raz pierwszy przed kamerami wystąpiła w 2005 roku w serialu „The New Patridge Family...

Data publikacji: 21-05-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 21-05-2020