Miuosh dostał 2 mln zł z Funduszu Wsparcia Kultury. "Pieniądze nie trafią do mnie" - mówi raper

Miuosh dostał 2 mln zł z Funduszu Wsparcia Kultury. "Pieniądze nie trafią do mnie" - mówi raper Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego opublikowało w piatek (13 listopada) listę artystów i jednostek kultury, które otrzymają finansową pomoc w ramach Funduszu Wsparcia Kultury. Wśród nich znalazła się także firma katowickiego rapera, ZGADZASIE Miłosz Borycki, która otrzymała 2 miliony złotych.


Inne artykuły

DK 75. Osobówka i dostawczak zderzyły się na ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu

Samochody osobowy i dostawczy zderzyły się w Nowym Sączu na ul. Tarnowskiej, czyli miejskim fragmencie drogi krajowej nr 75.

Data publikacji: 15-11-2020

DK 75. W Uszwi osobówka z Muszyny zderzyła się z kombajnem rolniczym

Bardzo pechowo przerwana została jazda mieszkańca Muszyny, który wieczór przemierzał samochodem trasę pomiędzy Nowym Sączem i Krakowem. W miejscowości Uszew w gminie Gnojnik jego auto zderzyło się na drodze krajowej nr 75 z kombajnem rolniczym.

Data publikacji: 15-11-2020

Rowerzysta wjechał wprost pod tira. Opublikowano nagranie tragicznego wypadku

W internecie opublikowano nagranie tragicznego wypadku, do jakiego doszło w Byczynie na Opolszczyźnie. 79-letni rowerzysta wjechał wprost pod koła tira wiozącego drewno. Kierowca ciężarówki nie miał najmniejszych szans na uniknięcie zderzenia. Wideo zarejestrowała kamera zamontowana w aucie jadącym tuż za tirem.

Data publikacji: 15-11-2020

Wiemy, od kiedy nie będzie trzeba wozić prawa jazdy. Jest warunek

Od 5 grudnia w aplikacji mObywatel pojawi się mPrawo Jazdy, które zastąpi dokument uprawniający do kierowania pojazdem mechanicznym - poinformowało w czwartek Ministerstwo Cyfryzacji. Dodano, że z aplikacji korzysta już nad półtora miliona osób.

Data publikacji: 15-11-2020

"Czadoman" wygrał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobacz finałowy występ

Trzynasta edycja show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo to już historia. Najlepszy w tym sezonie okazał się Paweł Czadoman Dudek, który w finałowym odcinku wcielił się w Krzysztofa Cugowskiego z Budki Suflera. Czadoman zdobył Złotą Twoją Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Zobacz finałowy występ zwycięzcy.

Data publikacji: 15-11-2020