Miał wyczyścić felgi, rozbił sportowe auto warte 200 tys. zł

Pracownik myjni samochodowej we Wrocławiu miał wypolerować aluminiowe felgi sportowego Dodge’a Challengera. Postanowił skorzystać z okazji i wybrał się na przejażdżkę. Była bardzo krótka, już po kilkudziesięciu metrach uderzył w drzewo, mocno rozbijając przód wartego 200 tys. zł auta.


Inne artykuły

Netflix potwierdza. Będzie nowy film o Wiedźminie

Pogłoski są prawdziwe. Zaczynamy pracę nad nową historią Wiedźmina - poinformował na Twitterze Netflix. Obraz Wiedźmin: Koszmar Wilka będzie produkcją animowaną fabularnie nawiązującą do serialu wyprodukowanego przez tę platformę streamingową.

Data publikacji: 29-01-2020

Nagrody Grammy. Wielki triumf Billie Eilish

18-letnia Billie Eilish otrzymała pięć statuetek na rozdaniu nagród Grammy. Amerykańska piosenkarka pop została wyróżniona w najważniejszych kategoriach - album roku, nagranie roku i piosenka roku. Ceremonię rozpoczęto od hołdu dla koszykarza Kobego Bryanta, który kilka godzin wcześniej zginął w katastrofie helikoptera.

Data publikacji: 29-01-2020

Paulo Coehlo pisał z Kobe Bryantem książkę. Fani apelują, by ją dokończył

Paulo Coehlo światowej sławy pisarz, autor m.in. Alchemika i Jedenastu minut poinformował, że nie będzie kontynuował prac nad najnowszą książką. Pisarz podjął decyzję po śmierci współautora pozycji, legendy NBA, Kobego Bryanta. Wielu fanów prosi, by Coehlo dokończył książkę. To byłaby najlepsza forma jego upamiętnienia.

Data publikacji: 29-01-2020

Sebastian Fabijański - aktor z filmów Vegi. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka

Sebastian Fabijański to aktor, którego na pewno doskonale kojarzą starsi widzowie – którzy mieli okazję poznać go w „Tancerzach” - albo ci, którzy lubią kino Patryka Vegi. Być może niebawem Fabijański porzuci granie w filmach na rzecz rapowania, co kręciło go j...

Data publikacji: 29-01-2020

Koncert Stinga w Polsce. Zobaczcie, kto z nim wystąpi

Sting w 2020 roku zaplanował trasę „My Songs”, która przebiega przez Polskę. Muzyk wystąpi 25 lipca 2020 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Fanów czeka wyjątkowy występ, podczas którego usłyszą nie tylko solowe utwory Stinga, ale także piosenki z okresu, w kt&o...

Data publikacji: 29-01-2020