Mecz – w walce z własnymi demonami i rywalami

Piłka nożna jest dziś chyba najpopularniejszym sportem na świecie. Rozgrywki i związane z nimi emocje niemal codziennie udzielają się milionom fanów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że to właśnie futbol jest tematem przewodnim wielu nowych produkcji dokumentalnych i fabularnych – je...


Inne artykuły

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 12-09-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 12-09-2020

Koronawirus na Śląsku. Najnowsze dane o zakażeniach, COVID-19 i kwarantannie

Koronawirus na Śląsku, województwie śląskim i w Polsce nadal zakaża. Sytuacja epidemiczna jest niezwykle poważna. Zagrożenie koronawirusem i wprowadzona społeczna kwarantanna - tylko potwierdzone informacje. Sprawdźcie najświeższe wiadomości o zasięgu epidemii koronawirusa w Polsce i na Śląsku, które dziennikarze zbierają na bieżąco ze wszystkich szpitali, w których leżą pacjenci. Piszemy też o kwarantannie. Sprawdź pilne komunikaty, które dotyczą Twojego miasta.

Data publikacji: 12-09-2020

Piecha: Uważam, że w dłuższej perspektywie odejście od węgla będzie korzystne dla Śląska i jego mieszkańców. Gość DZ i Radia Piekary

Właśnie przyszedł kolejny etap restrukturyzacji górnictwa. Mamy część kopalń, które są skrajnie nieekonomiczne i skrajnie nie rokują żadnej możliwości poprawy, nawet przy dosypywaniu pieniędzy z budżetu państwa. Część kopalń wyeksploatowało złoża albo mają trudności geologiczne… A są jeszcze banki. Przecież nikt dziś nie sfinansuje inwestycji w nowych kopalniach. Uważam, że w dłuższej perspektywie te zmiany okażą się korzystne dla Śląska i mieszkańców Śląska - mówi Bolesław Piecha, poseł PiS, dzisiejszy Gość DZ i Radia Piekary.

Data publikacji: 12-09-2020

HOROSKOP dzienny na sobotę, 12.09.2020. HOROSKOP na dziś: wodnik, ryby, lew. Sprawdź, co dziś podpowiadają ci gwiazdy? 12 września

Horoskop dzienny 2020 na piątek, 12 września. Co nam mówią karty tarota dla poszczególnych znaków zodiaku? Sprawdzajcie swój codzienny horoskop, aby wiedzieć, co przygotowały dla Was gwiazdy. Co dziś czeka Lwa, Byka, Ryby czy Koziorożca? Przeczytaj horoskop dzienny Jakuba Ciećkiewicza. Sprawdź w codziennym HOROSKOPIE, co Cię dziś czeka.

Data publikacji: 12-09-2020