Mate X2 to już trzeci składany smartfon Huawei. Ma dwa duże ekrany i debiutuje na chińskim rynku

Mate X2 to już trzeci składany smartfon Huawei. Urządzenie ma dwa ekrany i – po raz pierwszy w przypadku chińskiego producenta – składa się do wewnątrz. Zewnętrzny wyświetlacz ma przekątną 6,45 cala, a wewnętrzny, po rozłożeniu – 8 cali. Mate X2 zasila najlepszy mobilny procesor Huawei, HiSilicon Kirin 9000 z modemem 5G.


Inne artykuły

Każdy skok podczas mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym na żywo tylko w Eurosporcie! Czy Dawid Kubacki obroni tytuł z Seefeld...

Przed nami najważniejsza impreza sezonu w skokach narciarskich, biegach narciarskich i kombinacji norweskiej! Od 23 lutego do 7 marca w Oberstdorfie rozegrane zostaną mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym. Eurosport jako jedyna stacja w Polsce pokaże na żywo każdy skok w kwalifikacjach i konkursach kobiet i mężczyzn! Wyjątkową niespodzianką dla widzów Eurosportu będzie konkurs, w którym do wygrania będzie przelot helikopterem z Thomasem Morgensternem.

Data publikacji: 23-02-2021

Kraków. Miasteczko studenckie jak miasto duchów. Wszystko przez Covid!

Miasteczko studenckie AGH - normalnie tętniące życiem, ławki oblegane przez studentów, podobnie kluby i punkty ksero. Tłumy na alejkach między akademikami. Obecnie - nic z tego. Zajęć stacjonarnych nie ma, żacy w domach, ale nie tych studenckich...

Data publikacji: 23-02-2021

Korki na Zakopiance. Turyści wracają ze stolicy Tatr

Turyści, którzy w niedzielę wyjeżdżają z Zakopanego, muszą się liczyć z dużymi korkami na popularnej Zakopiance. Podróż spod Tatr do granic Krakowa zajmuje około 3 godz.

Data publikacji: 23-02-2021

Wielka Brytania i Francja luzują wymogi dotyczące kierowców ciężarówek

Kierowcy ciężarówek, powracający do Francji z Wielkiej Brytanii, nie będą już musieli przechodzić testu na obecność koronawirusa, jeśli spędzili w tym kraju mniej niż 48 godzin - poinformował w niedzielę brytyjski minister transportu Grant Shapps.

Data publikacji: 23-02-2021

"Wieczór z Gwiazdami. Wiosna 2021". Wszystko o nowościach Polsatu

- W Polsacie pojawi się wyjątkowo dużo nowości i to są nowości z uśmiechem. Chcemy, by widz z nami dobrze się czuł - powiedziała Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji Polsat. W specjalnej audycji Wieczór z Gwiazdami. Wiosna 2021 zaprezentowano szczegółową ofertę Polsatu na kilka najbliższych miesięcy.

Data publikacji: 23-02-2021