Masz to w domu? Możesz zarobić dużą fortunę! Te rzeczy z PRL-u i nie tylko są dziś warte gigantyczne pieniądze!

Rzeczy z PRL-u są dziś warte fortunę. Coraz częściej widzi się stare stoliki, krzesła, regały czy komiksy pod śmietnikami. Tymczasem mogą być warte dużo pieniędzy. Trwa szał na meble i przedmioty rodem z PRL-u. Poszukują ich właściciele muzeów, a także prywatni kolekcjonerzy. Ceny niektórych z nich sięgają na popularnych portalach aukcyjnych nawet kilku tysięcy złotych. Przeszukajcie szuflady, piwnice i strychy - zarówno swoje, jak i babci. Być może znajdziecie tam prawdziwe perełki? Jeśli już ich nie używacie, warto je sprzedać. Można w ten sposób sporo zarobić! Zobaczcie naszą galerię cennych przedmiotów z czasów PRL-u i nie tylko. Być może chcieliście je wyrzucić. Nie róbcie tego! Mogą być sporo warte. Fortuna czeka.


Inne artykuły

Dramat w obronie. Antyjedenastka 26. kolejki PKO Ekstraklasy wg GOL24.PL

W minionej kolejce mieliśmy do czynienia z dużymi problemami obrońców. Zdarzyło się więc dwóch faulujących we własnym polu karnym, jednego z trafieniem samobójczym i jednego z błędem w kluczowym momencie meczu. W następnych elementach formacji również nie jest kolorowo, bo mamy napastnika nie strzelającego z kilku metrów, a także snajpera, który z rzutu karnego uderzał tak, jakby chciał podawać. Oto najgorsi zawodnicy 26. kolejki PKO Ekstraklasy!

Data publikacji: 22-04-2021

Epos H3 to nowe słuchawki dla graczy. To pierwszy model nowej generacji urządzeń peryferyjnych duńskiej firmy

Firma Epos zaprezentowała H3 – przewodowy, zamknięty zestaw słuchawkowy do gier. Słuchawki są pierwszym modelem nowej generacji urządzeń peryferyjnych firmy z Kopenhagi z obsługą plug-and-play.

Data publikacji: 22-04-2021

Oceniamy piłkarzy Cracovii za mecz z Wisłą Płock

W meczu 26. kolejki ekstraklasy Cracovia pokonała Wisłę Płock 1:0, awansowała na 13. miejsce w tabeli i mocno oddaliła od siebie widmo spadku. Kto był głównym architektem tego sukcesu? Oceniamy piłkarzy w skali 1 - 10. Zobaczcie w GALERII. Przesuwajcie zdjęcia w prawo - naciśnijcie strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Data publikacji: 22-04-2021

Michał Probierz po meczu z Wisłą: Najistotniejsze było zdobycie trzech punktów

W ostatnich dwóch meczach Cracovia wywalczyła cztery punkty. Trudno, by szkoleniowiec "Pasów" Michał Probierz nie był zadowolony z tego faktu.

Data publikacji: 22-04-2021

Zajechał drogę, wybił szybę kijem i groził. Może spędzić 5 lat w więzieniu

Policja w Wałbrzychu zatrzymała 32-latka, który w poprzedni piątek zajechał drogę innemu kierowcy, wybił szybę w jego aucie i mu groził. Zdarzenie zarejestrowała kamera w samochodzie świadka. Sprawdza prze kilka dni się ukrywał. Teraz grozi mu 5 lat więzienia i utrata prawa jazdy.

Data publikacji: 22-04-2021