Marszałek będzie filmowcem i nakręci biografię Wojciecha Korfantego. Czy to się w ogóle może udać? Pieniądze są najmniejszym problemem

Marszałek Jakub Chełstowski chce wyprodukować film fabularny. O życiu słynnego Wojciecha i nie chodzi o wicemarszałka Kałużę. Na bok złośliwości. Czy to się w ogóle może udać?


Inne artykuły

Koronawirus na Śląsku. Najnowsze dane o zakażeniach, COVID-19 i kwarantannie

Koronawirus na Śląsku, województwie śląskim i w Polsce nadal zakaża. Sytuacja epidemiczna jest niezwykle poważna. Zagrożenie koronawirusem i wprowadzona społeczna kwarantanna - tylko potwierdzone informacje. Sprawdźcie najświeższe wiadomości o zasięgu epidemii koronawirusa w Polsce i na Śląsku, które dziennikarze zbierają na bieżąco ze wszystkich szpitali, w których leżą pacjenci. Piszemy też o kwarantannie. Sprawdź pilne komunikaty, które dotyczą Twojego miasta.

Data publikacji: 10-09-2020

Te znaki zodiaku będą miały cudowną jesień. Zobacz, czy wśród nich jest Twój znak zodiaku! Czy należysz do grona farciarzy? [9.09]

Zobacz, które znaki zodiaku czeka wspaniała jesień. Sprawdź, czy możesz otworzyć szampana. Przygotowaliśmy dla ciebie doskonałą wróżbę dotyczącą rozpoczynającej się właśnie jesieni. Czy uśmiechnie się do ciebie szczęście? Czy będziesz miał sukcesy w pracy? A może czeka cię gorący jesienny romans? Przekonaj się - nasza wróżka Bellatrix ma niezawodnego nosa. Jej wewnętrzny głos ma niesamowitą moc!

Data publikacji: 10-09-2020

Jedzenie w szpitalach. Zobacz, jak karmią pacjentów w polskich szpitalach [zdjęcia - 10.09.2020]

Te zdjęcia nie są podrabiane. Robią je pacjenci i rodziny pacjentów ze szpitali w całej Polsce. W internecie jest miejsce, gdzie można oglądać zdjęcia szpitalnych posiłków.

Data publikacji: 10-09-2020

Tarnów: zderzenie ferrari z seicento. Zdjęcia

Młoda kobieta kierująca seicento wjechała na skrzyżowanie w Tarnowie, ignorując wcześniej znak ustąp pierwszeństwa. Nieuwaga 19-latki doprowadziła do uszkodzenia dwóch innych aut: ferrari i seata. Sprawczyni twierdziła, że nie zauważyła znaku. Dostała mandat.

Data publikacji: 10-09-2020

Volkswagen nie zapłaci rekordowej kary za emisję spalin. Tłumaczy, że jest "jedynie importerem"

Volkswagen Group Polska odwołał się do sądu od decyzji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta, który w styczniu br. nałożył na importera ponad 120 mln zł kary za wprowadzenie klientów w błąd co do poziomu emisji spalin.

Data publikacji: 10-09-2020