Mandat 500 zł za zbieranie grzybów. Za co w lesie grozi mandat? Czego nie wolno robić na grzybach? Nawet 500 zł mandatu w lesie! 14.09.2021

Mandat 500 zł w lesie za zbieranie grzybów jest prawdopodobny. Za co na grzybach grozi mandat 500 zł? Za co grozi mandat? Co wolno robić na grzybach, a co jest zakazane. Sprawdź czego nie robić w lesie, by uniknąć kary.


Inne artykuły

Osoby spod tego znaku zodiaku piją najwięcej alkoholu [zobacz listę]

Czy wierzycie w horoskopy? Czy myślicie, że znak zodiaku może determinować nasze zachowania? Na podstawie charakterystyki znaków przygotowaliśmy dla Was zestawienie znaków, które nie stronią od alkoholu. Zobaczcie czy jesteście na liście.

Data publikacji: 15-09-2021

Dublet Lewandowskiego na Camp Nou, Bayern wygrywa

Robert Lewandowski i Bayern dali Barcelonie lekcję futbolu na Camp Nou. Polak strzelił dwie bramki i mistrzowie Niemiec bez większych problemów wygrali 3:0.

Data publikacji: 15-09-2021

Horoskop dzienny na środę, 15 września. Co się dzisiaj wydarzy? Horoskop zodiakalny stawia wróżka Augusta [15.09.2021]

Horoskop dzienny na środę, 15 września 2021 dla wszystkich znaków zodiaku stawia dziś wróżka Augusta. Jaki jest wpływ pozycji ciał niebieskich na nasza przyszłość? Wróżbitka sporządziła horoskop zodiakalny dla każdego znaku zodiaku, przewidujjąc z układu gwiazd i planet, co się wydarzy i jak warto przygotować się na to, co trzyma dla nas w zanadrzu los. Przed którymi znakami zodiaku nie powinny dzisiaj piętrzyć się problemy, a którym los może rzucać kłody pod nogi? Horoskop dla każdego znaku zodiaku znajdziesz w galerii.

Data publikacji: 15-09-2021

Lublin. Tir uderzył w samochód drogowców. O włos od tragedii

Rozpędzona ciężarówka z naczepą wjechała w ekipę drogowców prowadzących prace porządkowe na drodze S-12 na obwodnicy Lublina. Tir uderzył w samochód, a następnie zatrzymał się na pasie zieleni, niszcząc bariery energochłonne. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała nagranie ze zdarzenia.

Data publikacji: 15-09-2021

Lubuskie. Wypadł z jezdni i dachował fiatem. Zginęła jedna osoba, sprawca uciekł

Policjanci zatrzymali 28-latka podejrzewanego o spowodowanie pod wpływem alkoholu wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę. Do tragedii doszło w poniedziałek na dk 92 w pow. świebodzińskim (woj. lubuskie) - poinformował we wtorek rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy.

Data publikacji: 15-09-2021