Majówka i wakacje 2021 bez obostrzeń? Czy otwarte zostaną hotele i gastronomia? Minister zdrowia odpowiada

W środę minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował o przedłużeniu obowiązujących obostrzeń do 18 kwietnia. Jednocześnie dodał, że zbyt wcześnie jest oczekiwać, że majówka będzie spędzana w ten sam sposób, co dwa lata temu czy wcześniej. - Tak naprawdę zależy to od momentu pandemii w którym będziemy się znajdowali - mówił w kontekście wakacji.


Inne artykuły

Zarobki w wojsku w 2021 roku. Ile zarabiają żołnierze w Polsce? Czekają nas kolejne zmiany! Oto stawki! Zobacz najnowszą listę płac

Zarobki żołnierzy w 2021 roku. Ile zarabiają wojskowi w Polsce? W zeszłym roku dostali podwyżki. Jak będzie w 2021 roku? Ile zarobi szeregowiec, a ile generał? Jakie stawki wypłaca polska armia? Zobaczcie, jakie wynagrodzenie będzie przysługiwać żołnierzom w obecnym roku. Prezentujemy listę płac według poszczególnych stopni. Sprawdźcie, ile zarabia się w armii. Oto zarobki w wojsku w 2021 roku.

Data publikacji: 08-04-2021

Robert Małecki „Zmora”. Recenzja przedpremierowa: rozpad rodziny i sekrety, które niszczą. Bardzo dobry thriller

Można „Zmorę” Roberta Małeckiego czytać jako kryminał jeden z wielu - wciągających i dobrze napisanych – ale jeden z wielu. Można też zatrzymać się na chwilę i spróbować odpowiedzieć na pytania, które autor stawia w tej książce czytelnikowi między wierszami. Bo pod warstwą fabularną i kryminalną zagadką jak zawsze ukrył to, co najważniejsze. „Zmora” jest więc kryminałem bardzo dobrym, który zostaje z czytelnikiem na dłużej. Zaś Małecki kolejny raz udowadnia, że w gronie najlepszych polskich autorów tego gatunku nie znalazł się przez przypadek i na chwilę.

Data publikacji: 08-04-2021

Pisarka erotyczna Blanka Lipińska niewiele zasłania. Gorąca i seksowna z niej kobieta! ZDJĘCIA 8.04.2021

Pisarka erotyczna Blanka Lipińska spędza bajkowe wakacje w Tulum w Meksyku.

Data publikacji: 08-04-2021

Wypadek zablokował główny szlak między Krynicą-Zdrojem i Muszyną

W Krynicy-Zdroju zderzenie dwóch samochodów zablokowało ul. Kraszewskiego, a ta jest główną trasą prowadzącą z centrum kurortu do również uzdrowiskowej Muszyny.

Data publikacji: 08-04-2021

Lubomierz. Chcieli ogrzać dom. Omal go nie spalili

W góralskiej wiosce Lubomierz w gminie Mszana Dolna wbrew kalendarzowi panują iście zimowe warunki. Mieszkańcy ogrzewają wiec swe domy. W jednym z nich, w środę po południu, palenie w piecu omal nie zakończyło się spaleniem całego budynku.

Data publikacji: 08-04-2021