Maciej i Barbara Stuhrowie wystąpili w poruszającym spocie

Każda poważna choroba oznacza nie tylko dramat dotkniętej nią osoby, ale także całej rodziny. Szczególnie mocno odczuwają to ci, którzy opiekują się chorymi członkami rodziny. Angażując się całkowicie w niesienie pomocy najbliższym, często jednak zapominają o sobie oraz swoich potrzeba...


Inne artykuły

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 13-03-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 13-03-2020

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Częstochowie zostanie przekształcony w szpital zakaźny. Pacjenci trafią na oddziały do innych szpitali

Nie jeden, a dwa szpitale w województwie śląskim zostaną przekształcone w szpitale zakaźne. Do Szpitala Rejonowego w Raciborzu, o którym już wcześniej była mowa, dołączył Wojewódzki Szpital Specjalistyczny na Parkitce.

Data publikacji: 13-03-2020

Koronawirus: Restauracje i bary w Katowicach. Jedzenie tylko na wynos, dezynfekcja. Czy są czynne Aioli, Moodro, Kafej, Synergia, Amfora

Brawo, piszą klienci na Facebooku. Aioli, restauracja na rynku w Katowicach poinformowała gości, że od 12 marca 2020 do odwołania nie serwuje dań w lokalu, a jedynie na wynos. Powód - koronawirus. Czy inne restauracje i bary pójdą ich śladem? Moodro, Synergia, Amfora i Kafej są czynne, ale ostrożne i apelują do gości: zostańcie w domu. Oto jak lubiane restauracje i bary Katowic reagują na koronawirus.

Data publikacji: 13-03-2020

Koronawirus: Kwarantanna domowa obowiązkiem? Grożą kary. Więzienie i 3 lata za kratkami? Kwarantanna a koronawirus

Koronawirus rozprzestrzenia się w coraz szybszym tempie. Kwarantanna domowa staje się koniecznością, a za jej złamanie grożą kary. Coraz więcej osób w Polsce jest i będzie poddanych kwarantannie domowej w związku z koronawirusem. Dziś to już ponad 4 tysiące Polaków. Jak się podczas niej zachować? Co grozi za złamanie kwarantanny? W Polsce jest obecnie 44 potwierdzone przypadki zarażenia koronawirusem. O wszystkich szczegółach dotyczących złamania procedury kwarantanny domowej dowiecie się z poniższego artykułu.

Data publikacji: 13-03-2020